Finančník

Váš průvodce světem financí


RSS kanál


verze pro tisk

Úvěr autoCredit u GE Money Bank

8. leden 2013 Úvěr autoCredit u GE Money Bank

Mít doma automobil je již jakousi samozřejmostí, bez níž se není možné obejít. Kdo má doma spolehlivý vůz, ten může být spokojený hned v několika ohledech. V první řadě je nezbytné mluvit o tom, že na nový anebo ojetý automobil musí mít člověk naspořené nějaké finanční prostředky. Jestliže tomu tak není, je velmi pravděpodobné, že si auto pořídit nemůže. Skutečnost je ale dnes taková, že si na nový automobil může kdokoli finanční prostředky půjčit, a to docela výhodně. Optimální je přitom najít společnost, jež je schopna za seriózních podmínek nabídnout půjčku na auto. Zajímavou volbou může být úvěr autoCredit u GE Money Bank. Přibližme si jej tedy v několika charakteristikách.

Hlavní výhody autoCreditu

První a pravděpodobně největší devízou tohoto úvěru je úroková sazba v minimální výši 7,4%. Díky ní není nutné potom společnosti GE Money Bank dávat navíc spoustu finančních prostředků. Ideální je i to, že žádosti jednotlivých lidí jsou přímo posuzovány u prodejce vozu, takže není nutné nijak přemýšlet o tom, jak skloubit nákup automobilu a jeho financování. Výši splátek si mohou klienti GE Money bank nastavit dle vlastních parametrů, takže následné splácení může být o to jednodušší. Úvěr mohou zájemci dostat až na 12 let staré automobily.

Jak všechno funguje?

U prodejce, který disponuje možností nabídky financování prostřednictvím autoCredit u GE Money Bank si každý klient velmi jednoduše vybere výši celkové splátky a potom již bez větších problémů předloží doklady, které společnost GE money Bank k vyřízení tohoto druhu úvěru potřebuje. Po předložení dokladů již jen zaplatíte startovací finanční sumu a pak můžete odjet ve svém novém automobilu. Jednat se přitom může o jakékoli auto dle vašeho výběru.

Další plusy autoCreditu

Úvěr autoCredit u GE Money Bank se vyznačuje i dalšími výhodami, mezi které se řadí zejména to, že není zatížen DPH směřující na finanční službu. Zapomenout bychom neměli ani na to, že u ojetých vozů do celkové ceny 150 000 korun nemusí být uzavřeno havarijní pojištění. Úvěr si sice mohou vzít zájemci u jiných společností, jako je třeba ProfiCredit, ale nebude cílen přímo na automobil.

Linkuj.cz!

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Expresní půjčka od GE Money Bank

Expresní půjčka od GE Money Bank

Pořídit si skvělou půjčku, a to bez zbytečných poplatků chce v podstatě každý člověk. Mnohým lidem ale musí být jednoznačně jasné, že takováto půjčka není v nabídce každé společnosti a je zapotřebí velmi dobře hledat. Ideální volbou je v tomto ohledu zejména Expres půjčka od GE Money Bank, která je …

Moderní finanční produkty GE Money Bank

Moderní finanční produkty GE Money Bank

Služby bank jsou v současnosti stále diskutovanějším tématem nejen na mnohých diskuzích. Není se čemu divit, protože ne všechny banky dovedou nabídnout pestré portfolio svých služeb v tom nejoptimálnějším provedení.


Spořicí účet Gold u GE Money Bank

Spořicí účet Gold u GE Money Bank

Zlatý spořicí účet u společnosti GE Money Bank je jedním z takových, které je možné určitě volit v případě, že chce člověk našetřit nějaké zajímavé finanční prostředky. Spořicí účet Gold nabízí celou řadu možností, které jsou hodně zajímavé, a člověk se na takovéto spoření může z hlediska rozmnožení…

Výhodný spořicí účet Gold u GE Money Bank

Výhodný spořicí účet Gold u GE Money Bank

Je vcelku jasné, že není všechno zlato, co se třpytí. Tato fráze platí nejen u klasických pohádek a běžného života, ale také v bankovnictví a pojišťovnictví. Je jasné, že mnohé pojišťovny nabízí pouze jakési pozlátko a opravdu kvalitní produkty ustupují. Skutečnost je ale taková, že některé pojišťov…