Finančník

Váš průvodce světem financí


RSS kanál


verze pro tisk

Úvěry pro podnikatele od Raiffeisenbank

4. říjen 2011 Úvěry pro podnikatele od Raiffeisenbank

Podnikatelé potřebují pochopitelně značné finanční prostředky k tomu, aby jejich firmy mohly dost dobře prosperovat. Jestliže tomu tak je, tak není problém v tom, že chod firmy je poměrně plynulý a společnost dosahuje velmi zajímavých obratů, které se pochopitelně také zrcadlí v jejich ziscích. Jsou ale pochopitelně případy, kdy finance nejsou k dispozici a je zapotřebí si nějakou tu sumu vypůjčit o banky. V tomto případě není od věci využít společnost Raiffeisenbank nabízející velmi zajímavé služby pro podnikatele a menší i větší firmy. Zmapujme si tedy tyto úvěry přesněji.

Rychlý úvěr určený podnikatelům

Hodně zajímavou volbou u Raiffeisenbank je bezesporu rychlý úvěr pro podnikatele a firmy menšího charakteru. Úvěr tohoto typu může být namodelován přesně dle představ konkrétního klienta, který potřebuje peníze v určitém množství a na specifické účely. Podnikatelská rychlá půjčka u Raiffeisenbank se vyznačuje zejména schválení výše úvěru na počkání a také možností půjčení si až do výše 5 milionů korun. Do 3 milionů je mnohdy možné půjčit i bez zajištění nemovitostí.

Podnikatelská hypopůjčka

Poměrně lákavou variantou půjčky je také mimo jiné hypopůjčka, která je ideální, jelikož se jedná o bezúčelový druh úvěru, který je vypočítán na základě toho, jaká je výše konkrétního zajištění. Hypotéku pro firmy nabízí pochopitelně i třeba mBank anebo jiné banky, nicméně podmínek jako u Raiffeisen je možné dosáhnout jinde jen velmi těžko. Délka fixace hypotéky je ryze na dané firmě. Zapomenout nelze ani na možnost konsolidace půjček.

Leasing u Raiffeisenbank

Společnost Raiffeisenbank je schopna poskytnout firmám mimo jiné také leasing, který je hodně zajímavou volbou, jelikož se může vztahovat jak na nové, tak na ojeté automobily. Tento způsob financování je jednak velmi rychlý a také velmi jednoduchý. Smlouvy o leasingu se pohybují někde mezi 12 až 72 měsíci a výše splátek se nikterak za tuto dobu nemění.

Linkuj.cz!

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 4 hvězdiček/ Hodnoceno: 1x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Proč volit půjčky u Raiffeisenbank?

Proč volit půjčky u Raiffeisenbank?

Půjčit si peníze potřebuje v současné době stále se zvyšující počet lidí. Není ani divu, jelikož mnohé produkty se zdražují a také dochází k tomu, že spousta lidí má nízký plat, který jim neumožní s penězi vyjit potřebné období. Štěstí půjček je k dispozici velké množství a hlavně některé banky jsou…

Banky chystají úvěry pro studenty k zaplacení školného

Banky chystají úvěry pro studenty k zaplacení školného

Tolik diskutovaná otázka školného na vysokých školách byla již rozlousknuta a bylo odhlasováno, že si studenti budou platit školné sami. Většina studentů logicky nebude schopna zaplatit své studium z našetřených peněz, a tak jim nezbude nic jiného, než si vzít u některé z bankovních či nebankovních …


Úvěry od společnosti Vitacredit

Úvěry od společnosti Vitacredit

Půjčit si nějakou tu finanční částku potřebuje v současné době poměrně hodně lidí, jelikož pořád ještě panuje světová ekonomická a hospodářská krize, která bohužel bere lidem práci a zvyšuje ceny zboží a různých komodit, které jsou k lidskému životu velmi potřebné a mnohdy i nezbytné. Půjčit si moho…

Sháníte peníze, ale bankovní společnost se k vám obrátila zády? Měly by vás zajímat rychlé úvěry bez nahlížení do registru!

Sháníte peníze, ale bankovní společnost se k vám obrátila zády? Měly by vás zajímat rychlé úvěry bez nahlížení do registru!

Víte, proč jsou rychlé půjčky bez registru a poplatku tak populární? Mnoho lidí nemá ušetřeno vůbec nic a válčí jak se dá. Pokud jejich finanční plán naruší nečekané výdaje, nemají tušení, co