Finančník

Váš průvodce světem financí


RSS kanál


verze pro tisk

Vyzkoušejte Tesco půjčku

30. listopad 2015 Vyzkoušejte Tesco půjčku

Provozovatele supermarketů Tesco zná v České republice již snad každý. Přijít si sem můžete pro nejrůznější sortiment od potravin počínaje spotřebním zbožím konče. Tesco je vcelku komplexním prodejcem a v posledních letech začalo nabízet také finanční služby. Ty jsou poměrně zajímavé. Půjčit si totiž můžete nejen v některém ze supermarketů, ale také online přes internet. I proto se vyplatí, když se na Tesco půjčku budeme soustředit a pokusíme se poukázat na její základní výhody. O tom, že je jich poměrně hodně, se společně přesvědčíme.

Získáte až 150 000 korun

Celkovou maximální finanční výší Tesco půjčka rozhodně nezklame. Získat totiž budete moci celkově až 150 000 korun. Minimální suma je stanovena na 20 000 korun. Od celkové finanční výše se logicky odvíjí také doba splácení a výše splátek. Vracet finanční prostředky můžete od 12 do 84 měsíců. Výše splátek rak nemusí být nijak horentní a neomezí vás ve vašem životě. Úroková sazba začíná na 15,25 %. Například Cofidis a ostatní nebankovní společnosti nabízejí zcela odlišné podmínky poskytování. Vše pohodlně vyřídíte online přes internet z pohodlí vlastního obývacího pokoje.

Největší výhody půjčky

Jednou z největších výhod je bezesporu fakt, že nebudete muset platit žádné poplatky. Jedná se o moderní úvěr bez jakéhokoli ručitele. Nikoho tak nebudete muset nikoho obtěžovat s tím, aby se za vás zaručil. Zpoplatněno není ani předčasné splacení půjčky. Peníze tak můžete vrátit kdykoli, když momentálně našetříte dlužnou sumu.

Peníze na cokoliv

Pokud si provedete nezávislé porovnání půjček, zjistíte, že peníze na cokoliv nabízí pouze někteří poskytovatelů. Společnost Tesco se mezi ně v každém případě řadí.Nikdo nebudete zkoumat, za jakým účelem jste nabyté finanční prostředky použili a proč je vydáváte za konkrétní služby nebo zboží.

Linkuj.cz!

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Jak získat půjčku Ferratum

Jak získat půjčku Ferratum

Půjčky bohužel anebo bohudík opatří mezi produkty, jejichž služeb je v poslední době neustále více žádáno. Vše je dáno hlavně tím, že lidé nemají příliš finančních prostředků k tomu, aby mohli plnit své sny, či alespoň dostát závazkům, které si na sebe upletli. Zajímavou možnost volby nabízejí klien…

Jak získat půjčku u společnosti Ferratum

Jak získat půjčku u společnosti Ferratum

Nebankovní půjčky se v poslední době poměrně rozmohly, a to zejména díky tomu, že se jedná o půjčky, které nejsou nijak zatíženy žádnými velkými požadavky na solventnost klientů. Je zapotřebí říct, že společnost Ferratum je ochotna se přímo přizpůsobit jakémukoli člověku anebo společnosti, které žád…


Pět zásad, jak poznat kvalitní půjčku online

Pět zásad, jak poznat kvalitní půjčku online

Půjčky online jsou v současné době trhákem českého internetu a finančního trhu. Nabízí je stále větší množství společnosti. Orientace tak pro nezkušeného žadatele o půjčku nemusí být zrovna jednoduchá. Měl by řídit tím, na základě jakých zásad daná společnost peníze půjčuje.

Vyberte si férovou rychlou půjčku

Vyberte si férovou rychlou půjčku

Mnohým z nás se občas stane, že prostě nemáme dostatečné množství peněz a potřebujeme si půjčit. Na trhu se dnes nachází spousta nejrůznějších poskytovatelů bankovních i nebankovních úvěrů. Někteří se ale snaží spíše získat vlastní prostředky a podmínky jimi nabízené nejsou zrovna nejférovější. I vá…