Finančník

Váš průvodce světem financí


RSS kanál


verze pro tisk

Díky profesionálním správcům můžete za krátkodobý pronájem vydělat i o polovinu více

3. prosinec 2018 Díky profesionálním správcům můžete za krátkodobý pronájem vydělat i o polovinu více

Krátkodobý pronájem má svá specifika. Pro některé majitele bytů je nabízení své nemovitosti přes Airbnb vyloženě zábava – platformu považují za skvělý prostředek k pravidelnému přivýdělku a zároveň možnost, jak se setkat se zajímavými lidmi. Nevadí jim starosti navíc a věnují většinu volného času zvelebování bydlení. Ale co hostitelé, kteří by sice také rádi vydělávali, ale mají na práci i jiné záležitosti než starosti o byt? Existuje snadné řešení – přenechat správu specializované společnosti.

Turistů nepřibývá, bytů k pronájmu ano

Airbnb zažívá v České republice boom a průběžně se registrují další a další majitelé bytů. Všichni touží po co nejvyšším výdělku, ale v praxi průměrný zisk spíše klesá. Počet turistů, kteří Českou republiku každoročně navštíví, je ve směs stabilní a rostoucí nabídka krátkodobého ubytování pak logicky vede k větší konkurenci. I proto se stále více hostitelů profesionalizuje – o nemovitosti se jim starají odborníci z externích firem.

Co získáte spoluprací s profesionály?

Jednou ze společností nabízejících správu krátkodobého pronájmu v Praze a dalších městech je Let Me Inn. Profesionálové garantují pětihvězdičkový servis a jejich cílem je maximální spokojenost hostů. Že se jim to daří, potvrzují tisíce perfektních hodnocení na Airbnb. A hostitelé díky jejich službám inkasují o 20 – 50 % více než v době, kdy byt pronajímali sami.

Obrátíte-li se na Let Me Inn, odpadnou vám starosti o prezentaci bytu na Airbnb. Nebudete se muset starat o komunikaci s hosty, stejně jako o úklid a údržbu bytu. Tým profesionálů se postará o vše od průběžné optimalizace ceny přes předání klíčů až po výměnu prasklé žárovky.

Další informace najdete na letmeinn.cz, kde můžete zažádat o předběžnou kalkulaci správy krátkodobého pronájmu.

Linkuj.cz!

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 5 hvězdiček/ Hodnoceno: 1x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Češi více využívají díky krizi životní pojištění!

Češi více využívají díky krizi životní pojištění!

Světové ekonomická a hospodářská krize ještě stále není u konce a obyvatelé České republiky stejně jako i občané střední Evropy, nechtějí ponechat nic náhodě, což značí jejich zvýšený zájem o životní pojištění! Z drtivé většiny jde o pojistky menšího charakteru, jelikož určitě nechtějí jít do žádnéh…

Jak vydělat peníze velmi rychle

Jak vydělat peníze velmi rychle

Vysoký výdělek je bezesporu snem každého člověka. Když má někdo peníze, může si plnohodnotně užívat života se vším všudy. Skvělou možností je stažení E-booku


Výhodný pronájem eshopu

Výhodný pronájem eshopu

Mít internetový obchod je bezesporu velmi výhodné. Vydělávat takto můžete bez větších potíží přímo z domova bez vysokých nákladů na počátky podnikatelské činnosti. U internetového obchodu se můžete setkat s minimálními počátečními náklady a naopak ma

Pronájem virtuální kanceláře může výrazně pomoci v podnikatelské činnosti

Pronájem virtuální kanceláře může výrazně pomoci v podnikatelské činnosti

Virtuální kancelář je službou, která umožňuje podnikatelům provozovat jejich činnost snadněji a pohodlněji. Pronájem virtuální kanceláře sebou přináší několik významných výhod.