Finančník

Váš průvodce světem financí


RSS kanál


verze pro tisk

Jak má vypadat catering pro firmy? Nebojte se experimentů

20. duben 2016 Jak má vypadat catering pro firmy? Nebojte se experimentů

Firemní večírky a akce se neobejdou bez pořádného pohoštění a také bohatého kulturního programu. Zvláště tehdy, jsou-li pořádané nejen pro samotné zaměstnance, ale jsou na ně pozváni třeba i významní obchodní partneři a klienti, případně i širší veřejnost. Důležitou roli hraje především catering, který v případě firemních akcí vždy raději přenechte odborníkům.

Sestavte si menu dle svých představ

Profesionály na catering v Plzni jsou pracovníci ze společnosti GastroEvent.cz. Tato firma má se zajišťováním pohoštění a servisu (nejen) pro firemní akce bohaté zkušenosti. Nabízí možnost sestavení menu přímo dle libosti každého klienta, má však předem připravená i svá menu, z nichž si můžete vybrat.

Cateringová firma zajistí servis i kulturní program

V rámci cateringové služby zajistí na váš firemní večírek nejen samotné pohoštění, ale i kompletní servis s obsluhou. A v případě zájmu také kulturní program. Právě ten je pro každý pořádný večírek rovněž důležitou složkou.

Při přípravě firemního večírku spolu s cateringovou firmou se nebojte experimentů. Nudné akce, kde se člověk jen nají a napije a pak si jde „po svých“, nemají příliš velký význam. Je třeba přítomné nějakým způsobem zabavit, dát akci něco navíc. Pro zpestření je tak vhodné připravit třeba hudební vystoupení, do které lze přímo zapojit i přítomné. Skvělým nápadem je pak i tématické zaměření večírku, kdy například pro akci zvolíte téma Historie apod. Stejně tak je pěknou kulturní vložkou také barmanská show, která dokáže zaujmout všechny hosty. Experimentů se rozhodně nebojte.

Pakliže pořádáte spíše akci rodinnějšího charakteru, cateringových služeb profesionální firmy nejspíše nevyužijete. Přesto je i tak dobré myslet na kvalitní pohoštění, klidně i prostřednictvím rozvozu. Pro tuto příležitost lze doporučit firmu J.Gotti, která se specializuje na rozvoz pizzy v Plzni. Domů či do kanceláře vám ale přiveze i spoustu dalších typických italských pokrmů, jako jsou těstoviny, zeleninové a ovocné saláty atd.

Linkuj.cz!

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Kde najít firmy na prodej?

Kde najít firmy na prodej?

Hledání nové firmy nemusí být nijak výrazně složité. Tedy alespoň v případě, že budete chtít nakoupit soukromý podnikatelský subjekt levně a také rychle přímo na internetu. Právě tady jsou totiž k dispozici mnohé firmy, díky kterým budete moci zahájit svou podnikatelskou činnost fakticky okamžitě. B…

Vyplatí se založení firmy v tuzemsku či v daňovém ráji?

Vyplatí se založení firmy v tuzemsku či v daňovém ráji?

Mnoho firem má svoje sídlo v zahraničí. Často se jedná o země, kterým se říká daňový ráj. Pakliže si podnikatel založí firmu v daňovém ráji, nemusí platit vysoké daně. Některé státy totiž těmto firmám umožňují podnikat s tím, že platby daní jsou nulové, případně jen zcela minimální. Ročně se tímto z…


Registrační sídlo firmy

Registrační sídlo firmy

Podnikatelé, kteří chtějí zaujmout co nejvíce klientů, obchodních partnerů či zákazníků, by měli pečlivě zvážit, kde bude jejich registrační sídlo.

Podnikání a založení nové firmy

Podnikání a založení nové firmy

Čas je komoditou, kterou si v žádném případě nelze nijak opatřit. Každému je naděleno jeho různé množství a tak záleží na každém, jak si se svým časovým fondem naloží. Spousta lidí se životem jen tak protlouká a po většinu času mají dlouho chvíli.