Finančník

Váš průvodce světem financí


RSS kanál


verze pro tisk

Jak rychle a úspěšně začít podnikat? Přeci koupí ready made společnosti

16. únor 2015 Jak rychle a úspěšně začít podnikat? Přeci koupí ready made společnosti

Máte nějaký vynikající nápad, který by vám mohl přinést spoustu peněz? Pak neponechejte nic náhodě a začněte jej uskutečňovat v rámci podnikání. Se zařizováním firmy si přitom nemusíte vůbec lámat hlavu. Rychlý a hlavně velmi snadný začátek podnikání nyní uskutečníte, pokud si pořídíte ready made společnost.

Ty z vás, kteří o ready made s.r.o. ještě nikdy neslyšeli, určitě překvapí, s jakou rychlostí se díky nim dá vstoupit do podnikatelských sfér. Zatímco založení firmy vlastními silami v České republice trvá klidně i několik týdnů, ba možná dokonce měsíců, v případě ready made se dá hovořit prakticky o desítkách minut, maximálně hodin.

Jak je to možné? Jedná se totiž o společnosti, které jsou již založené a tudíž připravené k tomu, abyste jako jejich noví majitelé mohli jejich jménem začít ihned podnikat. V zásadě se dá říci, že jsou založeny čistě za účelem následného prodeje zájemcům, kteří nechtějí ztrácet drahocenný čas s obíháváním úřadů a sháněním desítek lejster.

Se všemi zákonnými náležitostmi vás ready made vyjde na necelých 18.000 Kč

Ready made společnosti u nás nabízí společnost Simply Office, a to v cenách již od 17.900 Kč v případě, že u společnosti nechcete měnit její stávající název či další parametry. Šanci na změnu názvu samozřejmě máte u každé zvolené firmy. V tom případě je ale potřeba počítat s určitou prodlevou, než dojde k přepsání názvu v Obchodním rejstříku.

K firmě potřebujete také sídlo na dobré adrese

Simply Office nenabízí pouze firmy na prodej. Můžete si zajistit také sídlo firmy, a to na velmi lukrativní adrese. Aktuálně jsou k dispozici například prestižní adresy na Praze 1, a to již v ceně od 199 Kč měsíčně. V rámci virtuální kanceláře pak budete moci využívat několika služeb – od přijímání pošty, přes její úschovu až třeba po přesměrování telefonických hovorů. Simply Office nabízí poskytnutí sídla v rámci dvou programů – Basic a Comfort.

Dále pak společnost nabízí také možnost spolupráce při založení s.r.o. Dle vašeho přání a požadavků, a to již od 10.900 Kč. V rámci této spolupráce zajistí veškeré náležitosti na úřadech včetně zapsání firmy do Obchodního rejstříku.

Smlouvu o převodu s.r.o. stačí sepsat na jedné z poboček společnosti, které sídlí v Praze a Brně.

Komerční sdělení

-pla-

Linkuj.cz!

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Ready made společnost - možnost začít s podnikáním ještě dnes

Ready made společnost - možnost začít s podnikáním ještě dnes

Přemýšlíte-li o tom, že byste si založili vlastní s.r.o., pak se neděste toho, že zjistíte, jak dlouho vám bude vyřízení založení společnosti trvat. Běžně totiž u nás trvá založení s.r.o. i několik týdnů, což je o poznání déle nežli ve vyspělých západoevropských zemích. Je to dáno tím, že je nutné o…

Vyplatí se investovat peníze do nákupu ready made společnosti?

Vyplatí se investovat peníze do nákupu ready made společnosti?

V posledních letech došlo v Evropské unii a tedy i v České republice k několika změnám v oblasti podnikání. Podstatné změny se týkají způsobu založení společností s ručením omezeným, akciových společností a tak ES- evropských společností. Velkou výhodu přinesla úprava, kdy začínající podnikatelé moh…


Nejvyužívanější formy ready made společností

Největší zastoupení mezi firmami mají v tuzemsku takzvané společnosti s ručením omezeným. Jde o jakýsi střed mezi kapitálovou společností (a.s.) a společností, která je v osobním vlastnictví. Právní úprava v České republice přitom pro tyto společnosti stanovuje, že je zde povinnost vytvořit základní…

Výhodné a rychlé založení společnosti

Výhodné a rychlé založení společnosti

Podnikatelské začátky mohou být poměrně složité. Jestliže ovšem nepůjdete do podnikání ryze na vlastní pěst, ale spolehnete se na spolehlivého partnera, můžete dojít klidně až k tomu, že začátek podnikání bude představovat doslova hračku. Jak je tedy