Finančník

Vᚠprůvodce světem financí


RSS kanál


verze pro tisk

Kde uspořádat konferenci? Výběr místa rozhodně nepodceňujte!

22. srpen 2017 Kde uspořádat konferenci? Výběr místa rozhodně nepodceňujte!

Chystáte-li se uspořádat konferenci, neměli byste zapomínat, že úspěch nezávisí pouze na tématu a šikovnosti řečníků. Velmi důležitý je také výběr místa, kde se bude akce konat. Konferenční prostory by měly splňovat následující kritéria.

Dostatek prostoru

Čekáte, že se dostaví desítky či stovky lidí? V tom případě si pronajměte sál s dostatečnou kapacitou. Pokud jde spíše o komorní akci pro méně účastníků, zvolte komfortní salonek. Vaši hosté by se neměli těsnat v malé místnosti, ale na druhou stranu není důvod pro zbytečně velké prostory.

Dostupné místo

Pokud se téma konference váže k určitému místu, pak by se měla konat v jeho blízkosti. Obecně je však praktičtější větší město. Většina významných událostí se logicky koná v Praze , která je z hlediska dopravní dostupnosti nejlepším řešením.

Přesto neberte na lehkou váhu ani výběr konkrétní lokality – vyhněte se okrajovým a špatně přístupným částem a raději využijte konferenční prostory v Praze , které se nachází na dostupném místě.

Příjemné prostředí

Hotel pro pořádání konference by měl mít jistou úroveň. Chcete-li na ostatní zapůsobit, zvolte stylové prostředí, ve kterém se budou ostatní cítit dobře. Dobrou volbou je například vyhledávaný čtyřhvězdičkový hotel Praha Belvedere – nabízí kapacitu až 400 osob v rámci čtyř různých konferenčních sálů.

Vybavení a občerstvení

Konference bude mít hladký průběh jen za předpokladu, že se postaráte o to, aby vás nezradila technika. Nemáte-li k dispozici vlastní, můžete si ji zapůjčit ve specializované půjčovně. Anebo se obrátit přímo na pronajímatele konferenčních prostorů – ti schopnější vám zajistí vše od flipchartu až po tlumočnickou kabinu.

A nezapomeňte ani na chutné občerstvení a nápoje. Máte-li možnost využít catering přímo v místě konání akce, udělejte to. Ušetříte spoustu drahocenného času!

Linkuj.cz!

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 5 hvězdiček/ Hodnoceno: 1x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Výběr půjčky se odvíjí od našich potřeb

Výběr půjčky se odvíjí od našich potřeb

Každá půjčka je ryze individuální záležitostí, protože různí lidé mají lišící se požadavky. Berou si půjčky zejména podle toho, jaká je celková cílová částka pro půjčení a mnohdy i podle dalších charakteristik. Tří mezi ně kupříkladu výše splátek a interval jejich placení. Někomu vyhovují třeba dlou…

Výběr nebankovní půjčky

Výběr nebankovní půjčky

Nebankovní půjčky jsou dnes vcelku často diskutovaným tématem. Mnozí z nás potřebují peníze a právě nebankovní společnosti jsou schopny obstarat finanční hotovost rychle. U jejich výběru je třeba být ale nadmíru obezřetný, jelikož může docházet k tomu, že si vyberete půjčku, která vám sice rychle fi…


Výběr havarijního pojištění

Výběr havarijního pojištění

Zvolit ideální havarijní pojištění může být poměrně složité. K dispozici je totiž na trhu celá řada pojistek a mnohé vypadají opravdu zajímavě. Uvědomit bychom si měli především několik základních faktů, které se tohoto pojištění týkají. Poté, co si tyto aspekty přesně promyslíme, budeme mít možnost…

Kvalitní pestrý výběr jakýchkoli půjček na jednom webu

Kvalitní pestrý výběr jakýchkoli půjček na jednom webu

Vybrat si kvalitní půjčku v současné době není zrovna jednoduché, jelikož spousta různých společností nabízí mnohé půjčky, které klienty pochopitelně zlákají, nicméně jejich podmínky nejsou ideální. Pokud potřebujete vybrat půjčku bez větších problémů na jednom webu, pak se vám nabízí šastné půjčky…