Finančník

Váš průvodce světem financí


RSS kanál


verze pro tisk

Najděte si efektivně novou práci

23. listopad 2016 Najděte si efektivně novou práci

Nemáte momentálně zaměstnání? Určitě v tom nejste sami. Ekonomika naší země sice v současné době šlape na plné obrátky, nicméně skutečnost je taková, že míra nezaměstnanosti se stále pohybuje okolo nějakých 5 %. To znamená, že práci nemá více než 370 000 lidí. Jinými slovy, prostě se ještě jejich snaha o nalezení zaměstnání nesetkala s pochopením ze strany zaměstnavatele. Právě proto se vyplatí soustředit se na možnosti, které se z pohledu alternativ k nalezení zaměstnání momentálně nabízejí. Je jich hned několik a ne všechny jsou efektivní tak, jak bychom si to představovali.

Úřad práce pokaždé nepomůže

Jakýmsi zprostředkovatelem z hlediska hledání nového zaměstnání je tradičně úřad práce mající pobočky o celé České republice. Pravda je ovšem taková, že tato instituce spíše dohlíží na registraci konkrétních lidí bez práce a zajišťuje to, že dostávají podporu v době, kdy finančně strádají. Jinými slovy, stát za ně platí zdravotní a sociální pojištění. Úřad práce disponuje speciálním systémem, v němž se online zobrazuje nabídka práce a také poptávka. Mnohdy ale právě nenabídne tolik volných míst, kolik by bylo zapotřebí a spousta firem se již se svými poptávkami obrací jinam. Konkrétně je najdete v portfoliu mnohých agentur. Jak zvolit tu správnou?

Vyberte si tu správnou agenturu

Spolehlivá pracovní agentura by měla nabízet velké množství zajímavých pracovních míst. Její služby by tedy mělo využívat velké množství firem. Rozhodně to nic neobvyklého. Stačí se jen podívat na nabídku webu Personalistka.cz, kde je k dispozici momentálně několik tisíc volných pracovních míst v různých oborech. Jako žadatel o práci tak máte velkou šanci v tom, že se vám podaří najít takové, jež momentálně hledáte. Orientovat se můžete klidně podle oboru nebo města. Pole na www.personalistka.cz si pouze rozkliknete a najdete to, co momentálně hledáte. Jinak není problém využít i filtrování podle místa výkonu práce, oboru a dalších charakteristik.

Linkuj.cz!

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Marek Tesař

středa, 1. listopad 2017
16:14

Skvělý článek. Pomohl. Já mám i dobrou zkušenost s 248.cz nebo prace.cz.


posted by: Marek Tesař [Odpovědět]

Čtěte také...

Jak najít práci? Zlepšete si jazykové znalosti

Jak najít práci? Zlepšete si jazykové znalosti

Vaše momentální pracovní pozice není úplně optimální? Pokud ano, je třeba, abyste na sobě zapracovali a pokusili se najít jiné místo, které vám zaručí vyšší prestiž, finanční ohodnocení a také to, že vás vaše práce bude alespoň trochu bavit.

Víte, s kým obchodujete? Pomocí FIRMO.CZ najdete kompletní informace o všech subjektech!

Víte, s kým obchodujete? Pomocí FIRMO.CZ najdete kompletní informace o všech subjektech!

Neuvážený výběr obchodního partnera může mít nedozírné následky. Pokud často navazujete obchodní styk se subjekty, o jejichž aktivitách nemáte dostatek informací, měli byste svůj přístup přehodnotit.


Najděte si jednoduše ty pravé finanční poradce!

Najděte si jednoduše ty pravé finanční poradce!

Finanční trh je v současné době na obrovském vzestupu a o různých finančních produktech se na veřejnosti hovoří prakticky denně. Ať už se jedná o klasické investice anebo o pojištění či o jiné finanční produkty, velmi těžko si lidé poradí sami bez rady odborníků. Skutečnost je ovšem v současnosti ta…

Na mnoha finančních produktech lze efektivně ušetřit

Na mnoha finančních produktech lze efektivně ušetřit

Finančních produktů je v současnosti velké množství, přičemž některé jsou výhodné a některé svou kvalitou nemohou v žádném případě uspokojit. Ušetřit lze prakticky na jakémkoli finančním produktu, nicméně často je zapotřebí speciálních internetových