Finančník

Váš průvodce světem financí


RSS kanál


verze pro tisk

Nastartujte vaši kariéru s EF CZ

22. březen 2011 Nastartujte vaši kariéru s EF CZ

Zajímáte se o oblast financí a zvažujete práci nebo přivýdělek formou finančního poradenství? Pak se zamyslete nad spoluprací se společností EF CZ, odborníkem na oblast (nejen finančních) produktů od roku 2003, která svoji nabídku rozšiřuje stále o nové benefity.

Proč se stát spolupracovníkem společnosti EF CZ?

  • Pouze s EF CZ máte uzavřenou benefiční smlouvu, která vám garantuje možnost čerpání mnoha výhod a kvalitní a nezávislý servis.
  • Finanční poradci nejsou zatěžováni vyhledáváním obchodních příležitostí, jsou dlouhodobě školeni, mají skutečný přehled o trhu a nabízených produktech..
  • Produkty jsou vybírány z nabídek desítek konkurenčních finančních domů, bank a pojišťoven.
  • U řady produktů EF CZ nabízí výhodnější podmínky než kamenné pobočky finančních domů.
  • Společnost EF CZ má kamenné pobočky ve všech významných městech (nyní nově i v regionu České Budějovice).
  • V rámci spolupráce můžete ušetři u celé řady pravidelných plateb, jako je elektřina nebo plyn. Klienti EF CZ si mezi sebou navíc volají za 10 haléřů za minutu.
  • Nabídka EF CZ zahrnuje i řadu kvalitních certifikovaných kurzů vč. top-kurzů (investice, administrativa).

Máte zájem o spolupráci, vyhovuje vám příjemná pracovní atmosféra a možnost rychlého kariérního růstu? Potom navštivte webové stránky www.efcz.cz nebo pište přímo na jednotlivá regionální ředitelství podle místa vaší působnosti (kontakty najdete opět na webových stránkách společnosti).

Linkuj.cz!

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Odstartujte svou kariéru s EF CZ

Odstartujte svou kariéru s EF CZ

Baví vás oblast financí a chtěli byste svůj profesní život spojit s oblastí poradenství? Pak právě pro vás je zde příležitost ve spolupráci se společností EF CZ, odborníkem na oblast (nejen finančních) produktů. Firma je na trhu od roku 2003, nicméně poslední roky zaznamenává maximální růst nejen v …

Půjčky pro vaši firmu na dlani

Půjčky pro vaši firmu na dlani

Každá společnost potřebuje za určitou dobu renovovat své vybavení. Pokud tak majitel firmy nečiní, dochází k tomu, že jeho stroje dále stárnou a již nejsou schopny plnit funkci, která se od nich očekává. To samé platí i o jiném vybavení společností, které nefungují jako výrobní. Spousta lidí většino…


Server housing: Jaké je nejlepší řešení pro vaši firmu

Server housing: Jaké je nejlepší řešení pro vaši firmu

Je-li vaše firma větší, je pravděpodobné, že při své činnosti bude využívat větší množství serverů. V určitých případech se tak vyplatí využít služeb společností, které nabízejí server housing. Existují i další způsoby.

Založení společnosti ve Velké Británii

Založení společnosti ve Velké Británii

Podnikatelské začátky mohou být různorodé a nikde není psáno, že byste museli začít svou podnikatelskou kariéru zrovna v České republice. Například ve Velké Británii může podnikání v různých oblastech lidské činnosti přinést mnohem vyšší zisky. Hodně oblíbené je podnikání v této zemi i díky daňovému…