Finančník

Váš průvodce světem financí


RSS kanál


verze pro tisk

Nebezpečí kolem nás vyžaduje preventivní opatření

28. únor 2019 Nebezpečí kolem nás vyžaduje preventivní opatření

Rizika, která nás obklopují, je potřeba vnímat ve spojitosti se všemi aspekty běžného života. Obzvláště se vyplatí nad danou problematikou začít přemýšlet ve chvíli, kdy plánujete život spojit s vlastním bydlením. To sice přináší celou řadu benefitů jako například soukromí nebo možnost realizace snů, ale také pořádnou dávku povinností.

Naprosto zásadní roli pak hraje pojištění domácnosti, kterým se preventivně bráníte proti možným kalamitám, jenž přijdou většinou ve chvílích, kdy je nejméně očekáváte. Nepojištěná domácnost by se rázem dostala do akutních finančních problémů, z nichž by se nemusela nikdy úplně dostat.

Právě proto je určitě na místě se otázkám kolem pojištění věnovat se zvýšenou pozorností a nenechat nic náhodě. Jde přece jen o váš majetek.

Jak dnes můžete pojistit nemovitost?

  • osobní návštěvou konkrétní pojišťovny
  • pomocí internetu z pohodlí domova

Hned na úvod je potřeba říci, že osobní návštěva konkrétní pojišťovny vám ke štěstí rozhodně nepomůže. Ačkoli to možná považujete na nejrychlejší způsob sjednání pojištění, není ani zdaleka výhodná. Pobočka dané pojišťovny vám podá informace pouze o svých produktech a zároveň nepřipustí v úvahu, že by některá jiná společnost mohla nabízet lepší služby, než jsou k dostání právě u nich. Samozřejmě se toto tvrzení někdy může zakládat na pravdě, ale vážně chcete ponechat svůj osud náhodě? Pojištěnou nemovitost sice skutečně potřebujete, ale trh s nabídkami je natolik široký, že se nemusíte soustředit pouze na jednu společnost. Tudy cesta opravdu nevede.

Pomocí internetu dojdete k úspěchu

Internet absolutně změnil pohled na mnohé oblasti běžného života. Kromě nakupování a zařizování dovolených můžete i jednoduše pojistit nemovitost online. Navíc si dokážete sami během několika minut snadno zjistit potřebné informace o hned několika finančních subjektech a na základě toho se pak rozhodnout, která cesta se vám zdá tou nejvýhodnější. Sjednávání pojištění nikdy nebylo snazší (a průhlednější) než právě dnes.

Pokud vás poznatky obsažené v tomto článku oslovily, určitě si je neváhejte ověřit také v praxi. Jistě nám nakonec dáte za pravdu a třeba se se svými zkušenostmi podělíte i mezi přáteli, kteří momentálně procházejí stejným obdobím a řeší podobné otázky.

Linkuj.cz!

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 5 hvězdiček/ Hodnoceno: 1x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Pojištění domácnosti u České pojišťovny online

Pojištění domácnosti u České pojišťovny online

Každá domácnost je pro její obyvatele tou nejcennější záležitostí a je zapotřebí si její chod velmi kvalitně pojistit. Jestliže tak učiníme, je velmi pravděpodobné, že nepřijdeme o finanční prostředky, které bychom museli na její případnou rekonstrukci vynaložit. Mnohdy stačí opravdu velmi málo a ne…

Dětské pojištění Perspektiva u Kooperativy

Dětské pojištění Perspektiva u Kooperativy

Pojištění samo o sobě se určiě vyplatí, jelikož se jedná prakticky o jednu z mála možností krytí nehod nepříjemných momentů. V současné době je nabídka pojištění velmi pestrá. Jednat se může jak o pojištění pro dospělé, tak i o pojištění určené dětem. Jsou to právě naši nejmenší, kteří jsou vystaven…


Nové stavební spoření si již většina Čechů nezaloží

Nové stavební spoření si již většina Čechů nezaloží

Spousta lidí se ptá, jak to bude se stavebním spořením do budoucna, nicméně odpovědí bychom mohli hledat hned několik. Tou nejpravděpodobnější bud zcela jistě ta, že stavební spoření bude pomalu, ale jistě upadat a jeho úloha se do značné míry sníží. Je to poměrně škoda, jelikož stavební spoření se …

Stavební spoření tolik na atraktivitě neztratí!

Stavební spoření tolik na atraktivitě neztratí!

Když se řekne stavební spoření, tak se mnohým lidem vybaví pochopitelně určitý druh spoření, jehož základním účelem je nahromadění určité finanční hotovosti na stavbu či renovaci bydlení. V poslední době se hovoří o změnách, kterými mají výnosy ze stavebního spoření projít! Tyto změny se dotknou pra…