Finančník

Váš průvodce světem financí


RSS kanál


verze pro tisk

Oddlužení vám uleví

21. listopad 2013 Oddlužení vám uleví

Když má člověk obrovské množství dluhů, je jeho situace neskutečně tíživá a projevuje se maximálním možným stresem. Často bohužel dochází k tomu, že dluhy se neustále zvětšují a dostanete se do takzvané dluhové pasti. Z té vede již jen jedna jediná cesta, a tou je vyhlášení osobního bankrotu.

Podle zákona č. 182/2006 Sb. má na vyhlášení osobního bankrotu právo každý člověk bez rozdílu věku a pohlaví. Ideální je oddlužení fyzické osoby řešit prostřednictvím nějaké profesionální společnosti, která má s tímto dlouholeté zkušenosti. Výbornou volbou je například Centrum oddlužení. Centrum oddlužení zvládne vaši nepříjemnou situaci bez větších problémů a rychle bude schopna řešit oddlužení. Jaké budou tedy hlavní devízy vašeho oddlužení?

V první řadě se od rozhodnutí o uskutečnění oddlužení přestanou množit geometrickou řadou vaše dluhy. Nesplacené půjčky již přestanou být dále úročeny a nebudete muset vydávat peníze zbytečně. Do pěti let dokonce nebudete mít dluhy žádné. Insolvenční řízení bude probíhat v souladu se všemi zákonnými normami a vyhláškami, které se na něj vztahují. Osobní bankrot vám bude sloužit jako vynikající ochrana před možnou exekucí vašeho majetku. Při vysokém zadlužení je exekuce na denním pořádku a je přinejmenším na místě se jí plně obávat. Je-li oddlužení fyzické osoby vyhlášeno, pak mají exekutoři smůlu a vašeho majetku se již dotknout nemohou. Uchráníte si tak minimálně podstatnou část vašich hmotných věcí.

Výborné je i to, že se ubráníte dalšímu placení nákladů, které je jinak s exekučním řízením nedílně spjato. Exekuce totiž často nebývá pouhé soudní zabavení majetku, ale náklady na ni stojí neskutečné peníze, které jinak musí dlužník zaplatit. Vyhlášení osobního bankrotu se tak pro vás stane impulzem k životní změně k lepšímu.

Linkuj.cz!

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 5 hvězdiček/ Hodnoceno: 2x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Ruda

středa, 8. leden 2014
17:43

dle toho, co jsem četl, to je možné a již tak soud rozhodl..


posted by: Ruda [Odpovědět]

Barbora

čtvrtek, 21. listopad 2013
17:07

Je možné oddlužit i podnikatele jako FO?


posted by: Barbora [Odpovědět]

Čtěte také...

Oddlužení fyzických osob stále roste

Oddlužení fyzických osob stále roste

Vyhlášení osobního bankrotu se stává stále častěji součástí reality. Tento fakt je neoddiskutovatelný a nemusíme se u něj nijak zdlouhavě zastavovat. Každopádně bychom hned na úvod mohli říct, že u nás je osobní bankrot a jeho vyhlášení stále jakýmsi tabu. Je to škoda, protože oddlužení nemusí být n…

Jak na oddlužení fyzické osoby?

Jak na oddlužení fyzické osoby?

Psal se 1. leden roku 2008, kdy vstoupil v platnost takzvaný insolvenční zákon. Tento zákon se stal velmi důležitým zejména pro osoby, které nebyly a nejsou schopny splácet své pohledávky. Určitě je třeba konstatovat, že tento insolvenční zákon přesně určil podmínky oddlužení fyzických osob. Jestliž…


Co pojímá oddlužení fyzické osoby

Co pojímá oddlužení fyzické osoby

Když má člověk již v podstatě neřešitelné dluhy, nezbývá mu příliš mnoho možností, jakým způsobem z celé nepříjemné situace vybruslit. Jednu z alternativ představuje takzvaná instituce osobního bankrotu.

Využijte možnosti oddlužení fyzické osoby

Využijte možnosti oddlužení fyzické osoby

Jeden z nejčastějších finančních problémů, je neschopnost splácet své dluhy. V mnoha případech se může tento problém dostat až k exekuci, která vás může připravit i o střechu nad hlavou. Jestli tedy máte tyto problémy, řešte je v čas. Je tu možnost,