Finančník

Váš průvodce světem financí


RSS kanál


verze pro tisk

Porovnání cen plynu a elektřiny určitě ušetří

16. říjen 2014 Porovnání cen plynu a elektřiny určitě ušetří

Každá domácnost je nucena platit pravidelné výdaje, které jsou často cenově doslova přemrštěné. Nejtypičtější je inkaso, jehož součástí jsou platby za elektřinu a plyn. Právě ony mnohdy doslova vysávají kapsu nás všech díky tomu, že platíme některému dodavateli majícímu ceny nastavené neúměrně vysoko. Naše peníze tak putují na maržích vyloženě do jeho kapsy. Ideální je porovnat ceny plynu a elektřiny přímo na internetu a podívat se na možnosti případné změny dodavatele, jež se vám logicky nabízejí.

Jak porovnávat ceny oplynu a elektřiny

Zjišťování nejvýhodnější ceny plynu a elektřiny je dnes maximálně pohodlné a rychlé. Stačí si pouze sednout k počítači připojenému k internetu a vyplnit požadované informace o vašich momentálních dodávkách. Díky těmto informacím včetně současné ceny záloh na energie budete mít ihned k dispozici přehled o tom, do jaké míry vám pomohou ušetřit konkrétní dodavatelé plynu či elektřiny.

Náš tip na dodavatele

Jestliže chcete, aby ceny elektřiny a plynu byly na minimu, pak můžete volit některého ze spolehlivých alternativních dodavatelů energie. Naším tipem je Global Energy a.s. Tato společnost působí na tuzemském trhu již od roku 2010 a nabízí jednak velmi výhodnou cenu plynu a energie a jednak také maximální spolehlivost, efektivitu a profesionální přístup. Jako zákazník tak budete maximálně spokojeni. Ostatně na důvody dlouhodobého odběru plynu a elektřiny u Global Energy se budeme soustředit v následujícím odstavci. Podrobnosti si můžete prohlédnout i na webu www.globalenergy.cz.

Proč právě Global Energy?

Hlavní této společnosti je fakt, že patří mezi dodavatele elektřiny a plynu, kteří skutečně pomohou ušetřit, a to až 8 z 10 lidí. Na plynu může celková roční úspora dosahovat až na 25%. U elektřiny se může jednat až o 8%. Pokud si přepočítáme celkovou úsporu na měsíční poplatky, pak se můžeme pohodlně dostat na celkovou sumu úspory zhruba 45 až 50 korun měsíčně na elektřině a 6 až 95 korun na plynu. Ročně se tak můžete dojít i k tomu, že u elektřiny půjde o částku 398 korun a u plynu až 1900 korun. Velkou výhodou této společnosti jsou také naprosto transparentní podmínky pro dodávky. Nemusíte se obávat žádných skrytých poplatků ani jiných záležitostí, o nichž byste nebyli předem informováni. S produktem GE FIX24 budete mít navíc ceny garantovány.

Linkuj.cz!

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Jana

úterý, 21. červenec 2015
16:12

Porovnávala jsem ceny elektřiny a plynu, abych si udělal představu a nejlépe mě vyšla Bohemia energy. Ptala jsem se i přátel a ti mi potvrdili toto rozhodnutí. Tak jsem k nim přešla a dobrý, neplatím už tolik a chodí mi v čas vyúčtování.


posted by: Jana [Odpovědět]

Čtěte také...

Porovnání půjček vám ušetří čas i peníze

Porovnání půjček vám ušetří čas i peníze

Když chybí v rodinném rozpočtu finanční prostředky, není možné nijak otálet a člověk se musí postarat o to, aby byl deficit zažehnán. Peníze se logicky i dnes shánějí dost složitě, jelikož ne každá finanční instituce vám bude chtít skutečně poctivě půjčit a nabídnout tolik potřebnou pomocnou ruku. I…

Reálné sníženy ceny elektřiny změnou dodavatele

Reálné sníženy ceny elektřiny změnou dodavatele

Jak se díváte na oznámení o snížených cenách elektřiny díky změně dodavatele? Nepřijde vám to nijak zajímavé, protože kvůli pár korunám nebudete podstupovat složité změny? Cena elektřiny – porovnání vám ve vašem myšlení učiní revoluci. Nevěříte?


Změnou dodavatele elektřiny můžete ušetřit až 1000 Kč

Změnou dodavatele elektřiny můžete ušetřit až 1000 Kč

V dnešní době cena elektřiny neustále stoupá, v letošním roce by se měl nárůst pohybovat v rozmezí 3 – 6 procent. Současný problém se dá řešit změna dodavatele.

Sjednejte si povinné ručení online po důkladném porovnání!

Sjednejte si povinné ručení online po důkladném porovnání!

Když bychom měli hledat pojištění, které disponuje přívlastkem povinné, tak by jím bylo bezesporu povinné ručení. Tento typ pojištění je opravdu nutnou záležitostí. Jestliže si konkrétní motorista povinné ručení nesjedná, je velmi pravděpodobné, že bude hodně tratit! Jednak může být pokutován Polici…