Finančník

Váš průvodce světem financí


RSS kanál


verze pro tisk

Profi CZ: Pomůžeme vám s vymožením dluhů

19. duben 2016 Profi CZ: Pomůžeme vám s vymožením dluhů

Máte problém s dlužníky, od nichž nemůžete získat zpět peníze, které jste jim půjčili? Pak se obraťte na společnost Profi CZ a brzy budete mít po starostech.

Dlužníci, kteří si od některé ze společností vypůjčí peníze, mají pocit, že své závazky nemusejí splácet. Tento trend je patrný zejména v posledních letech, kdy prokazatelně přibývá firem i fyzických osob, které nesplácejí své dluhy. Často nepomáhají ani opakované výzvy k zaplacení, ba dokonce ani soudní rozhodnutí.

Pokud se přesně takovýto problém dotýká vás a chcete z dlužníka účinným způsobem vymoci peníze, je čas se obrátit na Profi CZ. Společnost se krom jiných aktivit specializuje právě na vymáhání dluhů. Její úspěšnost je přitom velmi vysoká. Šance, že nakonec nepřijdete o své peníze a dlužník vám je prostřednictvím Profi CZ zaplatí, je výrazně vyšší nežli v případě, že na něj budete „tlačit“ sami.

Jak postupuje Profi CZ při vymáhání dluhů

Vše funguje poměrně jednoduše. Stačí kontaktovat zástupce Profi CZ. Firma pak převezme vymáhání pohledávky za vás. Dlužníka kontaktuje osobně, což se už mnohokrát projevilo jako nejúčinnější řešení. A víte proč? Lidé totiž při osobním kontaktu působí mnohem skromněji a rázem jsou ochotni svoje závazky platit. Pouhé telefonní kontakty či vymáhání dluhů prostřednictvím emailů apod. zkrátka nefungují tak dobře.

Pokud dlužník přeci jen nebude schopen či ochoten zaplatit, může vám Profi CZ pomoci podat návrh na nařízení exekuce u soudu. I samotná hrozba exekuce přitom přiměje mnohé dlužníky jednat a splatit své závazky.

Firma pomáhá nejen s klasickými dluhy, ale také například s vymáháním neproplacených faktur, zaměřuje se i na vymáhání směnek a mnoho dalších případů.

Neplatíte ani korunu předem

Sjednat nápravu s dlužníkem pro vás už nemusí být tak těžké jako doposud. Nebuďte na vymáhání dluhů sami a spojte své síly s Profi CZ. Za její služby neplatíte předem. Odměnu si firma počítá až v okamžiku, kdy dojde k vymožení dluhu, případně jeho odkoupení další stranou.

Linkuj.cz!

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Zaměstnanecký úvěr u Profi Credit

Zaměstnanecký úvěr u Profi Credit

Půjčit si peníze potřebuje čas od času prakticky každý člověk a lze jednoznačně říct, že jen málo lidí si vystačí se svými finančními zásobami. Většinou dochází k tomu, že lidé sahají po půjčkách u některých nebankovních společností, které svou kvalitou jistě nikomu neprospějí. Přesto se ale najde i…

Startovací úvěr u Profi Credit

Startovací úvěr u Profi Credit

Začít podnikat chce v současné době hodně lidí, ale jen málokdo má na takový podnikatelský začátek finanční prostředky. Je nutné říct, že zejména někteří lidé potřebují na podnikání půjčku od některé ze společností, které takovéto půjčky poskytují. Jít mohou jak do banky, tak i do některé nebankovní…


Tradiční nebankovní půjčka u Profi Credit

Tradiční nebankovní půjčka u Profi Credit

Nebankovní půjčky nejsou v České republice ještě ani zdaleka tak tradičním finančním produktem jako je tomu u bankovních služeb. Lidé zkrátka a jednoduše nemají v nebankovní společnosti dostatečnou důvěru. Je to škoda, jelikož některé jejich produkty jsou opravdu velmi výhodné. Typická je v tomto oh…

Půjčky u společnosti Profi Credit

Půjčky u společnosti Profi Credit

Nejen v současné době spousta lidí potřebuje nějakou kvalitní půjčku, která může pomoct jak z nějaké svízelné situace, tak třeba i v obyčejném životě. Je nutné říct, že jít lze jak do bankovních domů, tak třeba také do nebankovních společností. Je ryze na každém člověku, jakou společnost si vybere. …