Finančník

Váš průvodce světem financí


RSS kanál


verze pro tisk

Pronájem virtuální kanceláře může výrazně pomoci v podnikatelské činnosti

10. červenec 2012 Pronájem virtuální kanceláře může výrazně pomoci v podnikatelské činnosti

Virtuální kancelář je službou, která umožňuje podnikatelům provozovat jejich činnost snadněji a pohodlněji. Pronájem virtuální kanceláře sebou přináší několik významných výhod.

Virtuální kancelář stojí méně peněz nežli skutečné sídlo firmy

V první řadě jde o finanční úspory. Pokud máte vlastní firmu a pronajímáte si skutečnou kancelář, stojí vás to měsíčně několik tisíc korun. V případě lukrativní adresy, kdy je kupříkladu sídlo vaší kanceláře v Praze či Brně, se pak pronájem může šplhat i do desetitisíců korun, záleží přitom samozřejmě také na velikosti pronajímaných prostor. Tyto výdaje mohou být pro mnoho menších a středních firem opravdu významné. Jestliže to však činnost firmy umožňuje a zařídíte si virtuální kancelář, pak vás její pronájem bude stát mnohem méně.

Služby v rámci virtuální kanceláře

Virtuální kancelář zdaleka není jen něco, co je vytvořené jen „naoko“ pro úřady. V rámci pronájmu jsou poskytovány i mnohé služby. Personál, který kanceláře v daném objektu provozuje, za vás bude vyřizovat telefonáty, přebírat zásilky a evidovat vše, co se kanceláře týče. Chod firmy tak bude zajištěn. Pouze nebudete mít skutečnou klasickou kancelář, do níž byste každý den chodili.

Dobrá adresa firmy je základ

Ideální je, pokud si zvolíte virtuální kancelář na dobré adrese. Vhodná je zejména virtuální kancelář Praha. Lukrativní adresa totiž vzbuzuje mnohem větší respekt a zájem u případných obchodních partnerů i potencionálních zákazníků. Kromě Prahy pak lze doporučit i další velká města v České republice, jako jsou Brno, Ostrava či Plzeň. Virtuální kancelář s adresou v centru těchto měst vám může při podnikání výrazně pomoci.

Zařizujete-li si vlastní společnost, můžete kromě pronájmu virtuální kanceláře využít také koupě firmy na klíč . Díky tomu nebude zařizování firmy tak složité a zdlouhavé, podnikat budete moci začít už během několika dní.

Linkuj.cz!

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Sídlo virtuální kanceláře ve velkém městě: Jaké to má výhody?

Sídlo virtuální kanceláře ve velkém městě: Jaké to má výhody?

Přemýšlíte o tom, že byste sídlo své firmy přesunuli někam na lepší adresu, ovšem nechce se vám za pronájem platit zbytečně horentní sumy? Pak využijte možnosti pronájmu virtuálního sídla ve velkém městě. Za něj dáte pouze několik set korun měsíčně, v případě ciziny pak doslova od pár EUR.

Výhodný pronájem eshopu

Výhodný pronájem eshopu

Mít internetový obchod je bezesporu velmi výhodné. Vydělávat takto můžete bez větších potíží přímo z domova bez vysokých nákladů na počátky podnikatelské činnosti. U internetového obchodu se můžete setkat s minimálními počátečními náklady a naopak ma


Virtuální kancelář jako levné řešení...

Virtuální kancelář jako levné řešení...

Většina společností v současné době přemýšlí zejména nad tím, jakým způsobem nejlépe ušetřit peníze. Jednou z možností, která se zcela jistě nabízí, je určitě zřízení virtuálního sídla společnosti. Taková virtuální kancelář, odkud je společnost řízena, jistě ušetří jak čas, tak pochopitelně také nem…

Z jakých důvodů se podnikatelům vyplatí mít virtuální sídlo

Z jakých důvodů se podnikatelům vyplatí mít virtuální sídlo

Virtuální sídlo v současné době využívá zhruba každá desátá společnost v České republice. Dá se najít hned několik důvodů, proč tomu tak je a proč toto číslo bude do budoucna nejspíše i nadále stoupat.