Finančník

Váš průvodce světem financí


RSS kanál


verze pro tisk

Rychlý začátek podnikání je možné uskutečnit!

13. prosinec 2011 Rychlý začátek podnikání je možné uskutečnit!

Kdo potřebuje začít podnikat velmi rychle, má v současné době docela dobré možnosti, jelikož může využít možnosti podnikání prakticky ihned v podobě takzvané ready made společnosti. Za normálních okolností začíná podnikání poměrně složitými obstrukcemi v podobě papírování a vyřizování na úřadech. Je nutné říct, že u ready made společností je tomu úplně jinak a podnikatelský záměr, který má člověk promyšlený, nemusí přijít díky dlouhé době před započetím podnikatelské činnosti vniveč…

Bez čekání směrem k zisku!

Jít vstříc poměrně zajímavému zisku a realizovat svůj záměr prakticky okamžitě může již v současnosti každý. Ready made společnost představuje rychlou možnost podnikání. V momentu, kdy dojde k podpisu samotné smlouvy a také ke jmenování jednatele, je prakticky možné započít svou podnikatelskou kariéru. Není nutné rozhodně čekat ani na to, než je zapsána společnost na obchodní rejstřík.

Co je ready made společnost?

Na otázku, jaká je vlastně definice ready made společnosti , bychom mohli odpovědět tak, že se jedná o již existující společnost, jež je již zapsaná v samotném obchodním rejstříku. Jedná se o společnost, která již má splacený základní kapitál. Její činnost je však doposud nulová. V podstatě jde o společnost, která byla přímo založena k tomu, aby ji mohl nějaký zájemce o rychlou cestu k podnikatelské činnosti zakoupit.

Výběr společností je velký

Skutečnost je taková, že založení společnosti v případě ready made není až tolik složité a lze si vybírat hned několik různých typů společností. Klasikou je pochopitelně zejména společnost s ručením omezeným, nicméně není problém zakoupit také třeba akciovou společnost anebo některý z jiných typů společností. Charakteristická je také společnost SE a některé další.

Linkuj.cz!

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Začátek podnikání – jak na to

Začátek podnikání – jak na to

Máte zajímavý podnikatelský záměr, chcete ho realizovat a začít podnikat? V současné době máte několik možností. Můžete podnikat jako fyzická osoba, kdy však ručíte celým svým majetkem.

Rychlý úvěr na auto je mnohdy zajímavější než leasing!

Rychlý úvěr na auto je mnohdy zajímavější než leasing!

Automobil je v podstatě v dnešní době naprostou nezbytností a život bez něj je velmi složitý. Jen těžko si rodina může představit pořádný nákup bez auta, do kterého se vleze spousta věcí, které by se jen těžko vezly vlakem anebo autobusem! Automobil není zrovna nejlevnější záležitostí, a pokud si čl…


Jak se vyvarovat chyb v online podnikání

Jak se vyvarovat chyb v online podnikání

Podnikání na internetu se stalo v současnosti moderním hitem a spousta lidí cítí velké šance k získání bohatství online, které bude velmi rychlé, a peníze dostanou ve velkém množství.

Zlatá mince Philharmoniker: Kde je možné ji koupit?

Zlatá mince Philharmoniker: Kde je možné ji koupit?

V jednom z minulých článků jste se dozvěděli, že je v současné době výhodné investovat do zlatých slitků. Pokud investici do zlata berete spíše jako sběratelskou záležitost, případně chcete vložit jen menší množství peněz, nabízí se namísto zlatých s