Finančník

Váš průvodce světem financí


RSS kanál


verze pro tisk

Server housing: Jaké je nejlepší řešení pro vaši firmu

14. červen 2013 Server housing: Jaké je nejlepší řešení pro vaši firmu

Je-li vaše firma větší, je pravděpodobné, že při své činnosti bude využívat větší množství serverů. V určitých případech se tak vyplatí využít služeb společností, které nabízejí server housing. Existují i další způsoby.

Servehousing

Základní server housing slouží především v případě, že máte jeden server. Ten bude pomocí této služby umístěn do serverovny, která zajistí krom jiného také jeho připojení k internetu.

V případě, že nedisponujete svým vlastním serverem, je zde možnost zajistit si také pronájem serveru.

Mnohé firmy dnes již zcela běžně nabízejí takzvaný dedikovaný serverhousing. Dedikovaný server umožňuje využívat špičkové servery, aniž by bylo zapotřebí investovat do hardwaru. Není nutné se zabývat ani instalací a případnou konfigurací zařízení. Informace najdete zde.

Rackhousing

Další variantou je takzvaný rackhousing. Ten je určen pro ty z vás, kteří vlastní větší počet serverů a potřebují datacentrum s dobrou konektivitou. V případě, že zvolíte rackhousing, nennejžee připojíte větší množství serverů, ale můžete si také umístit v racku vlastní zařízení. V tom případě pak platíte nejen za konektivitu, ale rovněž i za samotný pronájem místa.

Pro koho je vhodný rackhousing

Rackhousing je ideální variantou zejména pro větší firmy, které disponují větším počtem serverů a hledají vhodný způsob, jak pro své technologie získat dobrý prostor. Je samozřejmě vhodný zejména pro společnosti, které hodně využívají PC a připojení k internetu, je to jednou z jejich hlavních náplní.

Ať už zvolíte dedikovaný serverhousing nebo rackhousing, získáte mnohem větší prostor pro realizaci a tím dojde i k mnohem efektivnější práci, jež vám přinese následně i větší zisky.

Kvalitní rackhousing si lze zajistit u společnosti VNET a.s. Bratislava.

Linkuj.cz!

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Půjčky pro vaši firmu na dlani

Půjčky pro vaši firmu na dlani

Každá společnost potřebuje za určitou dobu renovovat své vybavení. Pokud tak majitel firmy nečiní, dochází k tomu, že jeho stroje dále stárnou a již nejsou schopny plnit funkci, která se od nich očekává. To samé platí i o jiném vybavení společností, které nefungují jako výrobní. Spousta lidí většino…

Housing Invest je odborníkem na exekuční problematiku

Housing Invest je odborníkem na exekuční problematiku

Problematika exekucí není mnohdy příliš oblíbená, nicméně mnohé služby, které se exekucí jako takových týkají, jsou poměrně hodně důležité. Na mysli máme zejména vyplácení nemovitostí, dražby nemovitostí a také samozřejmě uvalení exekuce na konkrétní nemovitost. Odborníkem na exekuce je společnost H…


Tři tipy na nejlepší investice 2015

Tři tipy na nejlepší investice 2015

Zajímá vás, jaké investice budou v roce 2015 nejvýhodnější, kam se vyplatí uložit naspořené peníze? Pak pozorně čtěte následující řádky, mohou pro vás být zajímavou inspirací.

Nastartujte vaši kariéru s EF CZ

Nastartujte vaši kariéru s EF CZ

Zajímáte se o oblast financí a zvažujete práci nebo přivýdělek formou finančního poradenství? Pak se zamyslete nad spoluprací se společností EF CZ, odborníkem na oblast (nejen finančních) produktů od roku 2003, která svoji nabídku rozšiřuje stále o nové benefity.