Finančník

Váš průvodce světem financí


RSS kanál


verze pro tisk

Virtuální sídlo nabízí spousty výhod

2. prosinec 2016 Virtuální sídlo nabízí spousty výhod

Každá firma má ze zákona povinnost mít vlastní sídlo. Spousta soukromých podnikatelských subjektů jím skutečně disponuje. Ne vždy se ale jedná o jeho fyzickou podobu. Spousty možností totiž nabízí také virtuální kancelář. Právě ona totiž dokáže nabídnout hodně výhod včetně ekonomického hlediska. Ušetřit se tímto způsobem dá poměrně velké množství finančních prostředků. Podívejme se tedy, co vlastně virtuální sídlo je, komu nejlépe slouží a v čem jsou její hlavní výhody.

Co je virtuální sídlo?

Termín virtuální sídlo není z pohledu významu nijak složitý. Jedná se v podstatě o místo, které se nachází mimo fyzické adresy konkrétní společnosti. Sídlo je lokalizováno ve společné budově, kde je k dispozici osoba pro přeposílání korespondence a daná firma se může spolehnout i na konkrétní podobu prestižní adresy, jež jí připadne. Důležitou funkcí je mimo jiné také přesměrování hovorů do fyzického sídla. Tím pádem dochází pouze k jakési alternaci konkrétní fyzické adresy.

Jak rychle může být virtuální sídlo poskytnuto?

Poskytnutí virtuálního sídla nemusí v žádném případě trvat nijak výrazně dlouhou dobu. Většinou se vše může realizovat během několika málo hodin. Tradičně se jedná o interval 24 hodin. Souhlas s umístěním sídla můžete mít již druhý den, a tak není problém zavést sídlo do obchodního rejstříku, což pro vás jako podnikatele bude nejdůležitější. U nově zakládaných společností se jedná o optimální záležitost.

Prestižní adresa se vyplatí

Velmi důležitou roli hraje u každé firmy adresa na prestižním místě. Jestliže obchodní partneři této společnosti zjistí, že má firma své sídlo například v Praze, bude to působit mnohem lépe, než kdyby tomu bylo a na nějaké neznámé adrese v menším městě. Adresa ve velkoměstě je pochopitelně i mnohem lépe dostupnější a platnější.

Minimální náklady spojené s pronájmem

Velkou výhodou virtuálního sídla jsou také minimální náklady na něj. Ušetřit je možné až 70 % celkových nákladů ve srovnání s klasickou kanceláří fyzického charakteru. Spolehnout se přitom budete moci na plný servis se vším všudy.

Ochrana soukromí

Za devízu je možné považovat i anonymitu. Podnikatel má díky virtuálnímu sídlu zajištěné potřebné soukromí. Všechny záležitosti jsou řešeny na úrovni virtuální adresy a do fyzického sídla chodí pouze korespondence a emailové zprávy. Informace o fyzické adrese podnikatelského subjektu jsou přitom velmi jednoduše dohádatelné. Vy tak budete mít postaráno o vše s jistotou maximální úspory.

Linkuj.cz!

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

3hYXE5NKZa

čtvrtek, 6. duben 2017
17:31

As a second year high school principal with a major challege of transfoming a faculty of 52% having been teacher 30 years or more, looking for the language to tell them that change is necessary. Will not get into what has been done yet, but looking for your opinions in actual verbage to compare or to usanehT.ksJohn


posted by: 3hYXE5NKZa [Odpovědět]

Čtěte také...

Z jakých důvodů se podnikatelům vyplatí mít virtuální sídlo

Z jakých důvodů se podnikatelům vyplatí mít virtuální sídlo

Virtuální sídlo v současné době využívá zhruba každá desátá společnost v České republice. Dá se najít hned několik důvodů, proč tomu tak je a proč toto číslo bude do budoucna nejspíše i nadále stoupat.

Sídlo virtuální kanceláře ve velkém městě: Jaké to má výhody?

Sídlo virtuální kanceláře ve velkém městě: Jaké to má výhody?

Přemýšlíte o tom, že byste sídlo své firmy přesunuli někam na lepší adresu, ovšem nechce se vám za pronájem platit zbytečně horentní sumy? Pak využijte možnosti pronájmu virtuálního sídla ve velkém městě. Za něj dáte pouze několik set korun měsíčně, v případě ciziny pak doslova od pár EUR.


Tři hlavní důvody, proč zvolit virtuální sídlo společnosti

Tři hlavní důvody, proč zvolit virtuální sídlo společnosti

Právní předpisy platné na území České republiky vám dnes jako podnikatelům umožňují pronajmout si virtuální sídlo společnosti, které bude platné jako její obchodní adresa. Najde se hned několik pádných důvodů, proč právě o této možnosti přemýšlet a z

Pronájem virtuální kanceláře může výrazně pomoci v podnikatelské činnosti

Pronájem virtuální kanceláře může výrazně pomoci v podnikatelské činnosti

Virtuální kancelář je službou, která umožňuje podnikatelům provozovat jejich činnost snadněji a pohodlněji. Pronájem virtuální kanceláře sebou přináší několik významných výhod.