Finančník

Váš průvodce světem financí


RSS kanál


verze pro tisk

EF CZ rozšiřuje množství svých produktů

3. listopad 2010 EF CZ rozšiřuje množství svých produktů

Zákaznický servis společnosti EF CZ je v současné době v mnohém změněn a oproti minulosti se ve spoustě věcí vylepšil. Dle tvrzení obchodního ředitele této společnosti došlo k tomu, že se EF CZ zaměřila na produkty, které jiné společnosti zavrhují. Činí tak hlavně z toho důvodu, že se obávají nízkých zisků. Společnost EF CZ se snaží klientům zajistit veškerý servis spojený s poskytováním mnoha produktů, a to i těch, které jsou zákazníky o něco méně žádané. Podívejme se na některé takovéto produkty, kterými bylo nabídkové portfolio EF CZ rozšířeno.

Zdravotní pojištění cizinců a další

Jedním z poměrně oblíbených produktů je pochopitelně zdravotní pojištění. Každý člověk prakticky nemá jistotu, že se mu nic nestane anebo že neonemocní nějakou nepříjemnou chorobou. Jedním ze základních produktů, které v rámci zdravotního pojištění EF CZ nabízí, je pojištění cizinců. Jinak je ale možné také volit pojištění domácích mazlíčků. Tohoto pojištění mohou využít jak fyzické osoby, tak i různé chovatelské stanice a veterinární kliniky.

Investování jako možnost

Jedním z dalších balíčků produktů, o které bylo portfolio EF CZ rozšířeno, je možnost investování. Je zcela jasné, že investice jako takové je třeba předem promýšlet a také se mít s kým poradit. EF CZ nabízí poradce jak v samotných investicích, tak i jiných finančních záležitostech, které je možné realizovat.

Hypoteční produkty

Základem pro výstavbu mnohých domů a bytů je pochopitelně správná společnost, od níž je možné získat výhodný hypoteční úvěr. Hypotéku je možné si pořídit přímo na míru tak, jak to konkrétnímu klientovi bude vyhovovat, Tuto skutečnost si uvědomuje i EF CZ, která získala pro hypotéky nového strategického partnera. Ten je schopen nabídnout velmi širokou paletu nabídek prakticky všech hypotečních bank v České republice.

Linkuj.cz!

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Půjčte si přesně podle svých představ

Půjčte si přesně podle svých představ

Potřeba půjčit si peníz je pro každého člověka známá jak z vlastní zkušenosti, tak mnohdy i nějakým způsobem zprostředkovaně. Pokud chce člověk začít třeba s podnikatelskou dráhou anebo si potřebuje pouze půjčit nějaké finanční prostředky třeba na některé výrobky, po kterých touží, může volit jak kl…

Pojišťovna Kooperativa nabízí komplexní portfolio produktů

Pojišťovna Kooperativa nabízí komplexní portfolio produktů

Pojistit se by měl v podstatě každý člověk. Jestliže tak neučiní, není krytý v některé možné situaci, která se mu může za jeho život přihodit. Volit je možné prakticky jakýkoli druh pojištění. Dnešní pojišťovny jsou velmi komplexními ústavy, které umí nabídnout prakticky všechny možné pojistné produ…


Home Credit: Přední poskytovatel úvěrových produktů

Home Credit: Přední poskytovatel úvěrových produktů

V nebankovním sektoru se najde jen málo společností, které patří mezi opravdu silné hráče a mají statisíce stálých klientů. Jednou z nich je Home Credit. Tato firma patří již mezi tradiční poskytovatele půjček, nabízí i další výhodné produkty pro obč

Nastartujte vaši kariéru s EF CZ

Nastartujte vaši kariéru s EF CZ

Zajímáte se o oblast financí a zvažujete práci nebo přivýdělek formou finančního poradenství? Pak se zamyslete nad spoluprací se společností EF CZ, odborníkem na oblast (nejen finančních) produktů od roku 2003, která svoji nabídku rozšiřuje stále o nové benefity.