Finančník

Váš průvodce světem financí


RSS kanál


verze pro tisk

Kreditní karty Citibank se vyplatí

11. duben 2013 Kreditní karty Citibank se vyplatí

Kreditní karty jsou již dnes jakousi běžnou realitou a život bez nich je sice možný, nicméně není zrovna dvakrát ekonomický. Je nezbytné říct, že mnohé kreditní karty jsou schopny poskytovat spousty výhod, jež bezesporu mohou přinést vysokou úsporu majiteli karty. Jestliže bychom měli doporučit společnost, jež poskytuje široké portfolio kreditních karet, pak bychom měli mluvit o kreditních kartách Citibank. Klienti této známé bankovní společnosti si skutečně mají z čeho vybírat. Poměrně zajímavou volbou se stala třeba kreditní karty Citi Life. Vynikající je u této karty především to, že její první využití do 30 dnů od jejího získání je bonifikováno 250 Citi Life prémiemi. Tu samou výši prémií mohou klienti získat i při zažádání online o tuto kartu. Samozřejmostí je odměna ve výši 2% z každého nákupu prostřednictvím Citi Life karty. Vše je samozřejmě v podobě Citi Life prémií. Skvělé jsou mimo jiné i slevy ve výši 25% u partnerů programu Citi Club. Jednat se může o slevy v rozličných oblastech. Vybrat si mohou klienti z gastronomické nabídky, ze sportovních potřeb anebo z kategorie péče o zdraví a tělo. V prvním roce taktéž dochází ke vrácení finančních prostředků za vedení karty. Samozřejmostí je i nejnovější bezkontaktní technologie, jež je schopna vyřešit platby rychleji a pohodlněji.

Citi Billa karta a O2 Citi karta

Jestliže se řadíte mezi zákazníky supermarketu Billa, měli byste bezesporu zbystřit. Citi Billa karta je pro vás jako stvořená. Sleva ve výši 3% za nákup u společnosti Billa je jistě přínosná a pomůže uspořit nějakou tu korunu navíc. Síť prodejen společnosti Billa je velmi široká a vybrat si mohou majitelé této kreditní karty kteroukoli z celkových 200 filiálek. Na ostatní nákupy mimo prodejny společnosti Billa má majitel Citi Billa karty slevu ve výši 1%. Stejně jako u Citi Life karty je i zde stanovena sleva 25% u všech partnerů Citibank. Chcete-li získat kreditní kartu, která vám pomůže z finančního pohledu i s telefonováním, pak je optimální záležitostí O2 Citi karta, která je schopna poskytovat slevu ve výši 30% na celkové vyúčtování u mobilního operátora O2. Vynikající je i 55 dní dlouhé bezúročné období, jež se na tuto kreditní kartu taktéž vztahuje.

Linkuj.cz!

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Penzijní fondy nabízejí zajímavé kreditní karty

Penzijní fondy nabízejí zajímavé kreditní karty

Mnohé penzijní fondy nabízejí velmi zajímavé možnosti jak samotného penzijního připojištění, tak i kreditních karet, se kterými lze velmi efektivně spořit. Kvalitní a plnohodnotná penze je snem mnoha lidí, a tak je určitě nasnadě si nějaké ty finanční prostředky na dobu, kdy již člověk bude v důchod…

Investice do zlata a stříbra se stále vyplatí

Investice do zlata a stříbra se stále vyplatí

Disponujete finančními prostředky a hodláte je nějakým způsobem co možná nejefektivněji investovat? Pokud ano, měli byste si rozmyslet, jak budete postupovat. Možností investic je totiž velké množství. Klasiku představuje nákup nemovitostí. Jejich cena ovšem vcelku hodně osciluje v důsledku vývoje n…


Kdy se vyplatí rozhodčí doložka

Kdy se vyplatí rozhodčí doložka

Rozhodčí doložka je termínem, který některé firmy a dokonce i fyzické osoby nemají příliš v oblibě. Jsou ale naopak i mnohé společnosti, které považují rozhodčí doložku za něco, co jim může v určitých konkrétních situacích hodně pomoct.

Vyplatí se investovat do registrování ochranné známky?

Vyplatí se investovat do registrování ochranné známky?

Pokud máte nějaký nový nápad, který chcete zrealizovat a začít na jeho základě podnikat, je dobré jej hned na počátku nějakým způsobem ochránit, aby vám jej nevzala konkurence. Účinným řešením je registrace ochranné známky.