Finančník

Váš průvodce světem financí


RSS kanál


verze pro tisk

Nebankovní půjčky

15. červen 2011 Nebankovní půjčky

Nebankovní půjčky představují druh půjček, které nejsou poskytovány bankovními společnostmi. V nebankovním sektoru se pohybují společnosti, jejichž cílem je zisk, který mají z úroků. Jedná se především o velké finanční instituce, soukromé investory a také věřitele. Půjčky jsou pro klienty snadno dosažitelné a na druhé straně také snadno vymahatelné. Nebankovní půjčky mohou získat i ti lidé, kteří by u bank neměli šanci, což je velkou výhodou.

Nebankovní půjčky jsou zpravidla neúčelové a tyto peníze získá žadatel hotově anebo převodem na bankovní účet. Klient tak peněžní prostředky získané tímto způsobem může využít na cokoliv, nemusí nic dokládat, ani prokazovat. V tomto ohledu jsou nebankovní půjčky nenahraditelné. Nebankovní instituce, ani investoři se nezajímají, kam peníze dáváte, za co je utrácíte. Jde jim pouze o dodržení podmínek smlouvy, aby peníze dostali včas zpět. Při vyřizování tohoto produktu vám nejčastěji vystačí pouze občanský a řidičský průkaz, popřípadě pas.

Mezi největší a hlavní výhody nebankovních půjček patří rychlé a snadné vyřízení celé transakce. Vše probíhá velmi rychle a všechny administrativní náležitosti jsou okamžitě vyřízeny. Nebudete se potýkat dlouhým vyřizováním a čekáním na schválení půjčky. V současné době si můžete půjčku sjednat také přes telefon anebo prostřednictvím internetu, tudíž vše z pohodlí domova. Peníze jsou ihned předány anebo poslány na bankovní účet. Stačí si pouze vybrat, jaký druh nebankovní půjčky vám vyhovuje.

Řadíte-li se mezi problémové klienty, kteří mají potíže vyřídit si úvěr v bance, pak se obraťte právě na nebankovní půjčky, kde často nemusíte dokládat svůj příjem, a poskytovatelé v mnoha případech nenahlíží do registru dlužníků. Máte tak větší šanci požadované peněžní prostředky získat. Protože tito poskytovatelé podstupují poměrně větší riziko, musíte počítat s vyšším úrokem.

Linkuj.cz!

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Nebankovní půjčky

Nebankovní půjčky

Nebankovní půjčka pro problémové klienty je řešením pro žadatele starší 18 let, pravidelným příjmem. Nemusíte nikam jezdit a shánět hromady papírů. Vyberete-li si rychlé nebankovní půjčky, máme své starosti vyřešeny. Nebankovní půjčka pro problémo

Nebankovní půjčky do 10.000 Kč

Nebankovní půjčky do 10.000 Kč

Půjčit si finanční obnos do výše 10.000 korun ještě nebylo jednodušší. Nyní vám postačí pouze mobilní telefon a pár minut času. Během chvilky máte peníze k dispozici a to na cokoliv. Půjčky jsou maximálně jednoduché, ale jsou i výhodné?


Nebankovní půjčky rychle a spolehlivě

Nebankovní půjčky rychle a spolehlivě

Jestliže banka odmítne odsouhlasit nějakou půjčku, tak mnohdy člověk míří do nebankovního sektoru, kde mu je většinou takováto půjčka poskytnuta. Mnohdy přichází člověk do některé nebankovní společnosti již automaticky jako první a bere si zde nějakou půjčku, která ho svými charakteristikami zaujme.…

Výběr nebankovní půjčky

Výběr nebankovní půjčky

Nebankovní půjčky jsou dnes vcelku často diskutovaným tématem. Mnozí z nás potřebují peníze a právě nebankovní společnosti jsou schopny obstarat finanční hotovost rychle. U jejich výběru je třeba být ale nadmíru obezřetný, jelikož může docházet k tomu, že si vyberete půjčku, která vám sice rychle fi…