Finančník

Váš průvodce světem financí


RSS kanál


verze pro tisk

Několik důvodů, proč volit Volksbank…

25. srpen 2011 Několik důvodů, proč volit Volksbank…

Pokud bychom měli hledat některou z velmi známých a spolehlivých společností bankovního charakteru, tak by na jedné z předních pozic byla určitě společnost Volksbank. V České republice fakticky působí tato společnost již od roku 1993. Právě tehdy Volksbank vstoupila na český finanční trh. Určitě je třeba říct, že jde o velmi známou společnost, kterou vám ale přesto v dalších odstavcích blíže představíme. Podívejme se tedy na několik důvodů proč volit právě ji.

Silný partner a tradice

Základem pro volbu Volksbank CZ je určitě silný partner, kterého má Volksbank CZ za svými zády. Je jím Volksbank AG. Tento velmi silný vlastník Volksbank CZ vlastní mimo jiné dalších 60 poboček rakouských bank. Rakouská skupina Volksbank AG působí na evropském finančním trhu již od roku 1922. Jak Volksbank CZ, tak i Volksbank AG nabízí velmi široké portfolio služeb.

Spousta kvalitních bankovních služeb

Volksbank nabízí velmi pestré portfolio služeb. Jakousi klasikou je pochopitelně zejména vedení běžného účtu u společnosti Volksbank CZ. Samozřejmostí jsou ovšem různé typy spořicích účtů. Takovéto termínované vklady jsou pochopitelně v mnohých ohledech výnosnější, než je tomu u klasického účtu. Jinak je možné také využít úvěrových produktů Volksbank CZ. Půjčit si mohou zájemci bez problémů klidně i do výše 0,5 milionu korun. Samozřejmostí jsou ovšem i hypotéky.

Další součástí Volksbank AG v ČR

Stejně tak, jako mnohé jiné společnosti nabízí i Volksbank některé jiné služby prostřednictvím svých dalších společností. Jmenovat bychom měli třeba společnost VB Leasing anebo třeba Victoria-Volsbanken pojišťovna. Druhá jmenovaná společnost velmi zdatně konkuruje i takovým pojišťovacím gigantům, jako jsou třeba pojišťovna Allianz či Česká pojišťovna a další.

Linkuj.cz!

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Proč volit půjčky u Raiffeisenbank?

Proč volit půjčky u Raiffeisenbank?

Půjčit si peníze potřebuje v současné době stále se zvyšující počet lidí. Není ani divu, jelikož mnohé produkty se zdražují a také dochází k tomu, že spousta lidí má nízký plat, který jim neumožní s penězi vyjit potřebné období. Štěstí půjček je k dispozici velké množství a hlavně některé banky jsou…

Z jakých důvodů se podnikatelům vyplatí mít virtuální sídlo

Z jakých důvodů se podnikatelům vyplatí mít virtuální sídlo

Virtuální sídlo v současné době využívá zhruba každá desátá společnost v České republice. Dá se najít hned několik důvodů, proč tomu tak je a proč toto číslo bude do budoucna nejspíše i nadále stoupat.


Několik otázek směřujících na životní pojištění…

Několik otázek směřujících na životní pojištění…

Velmi důležitým druhem pojištění je zcela určitě životní pojištění. Uzavírá se jak dobrovolně, tak i mnohdy jako nutná součást pro získání hypotéky anebo některého vyššího úvěru. Životní pojištění je produktem, který slouží především k tomu, aby člověk mohl zajistit své nejbližší v případě, že se mu…

Několik důležitých faktů ohledně založení společnosti s ručením omezeným

Několik důležitých faktů ohledně založení společnosti s ručením omezeným

Založení společnosti s ručením omezeným není zrovna nejjednodušším procesem, takže je nutné být určitě předem informovaný o tom, co je k takovému založenie s.r.o. zapotřebí. Rozhodně si není třeba myslet, že by těchto náležitostí bylo málo, jelikož tomu tak rozhodně není. Podívejme se zblízka na to,…