Finančník

Váš průvodce světem financí


RSS kanál


verze pro tisk

Osobní účet Student

13. prosinec 2011 Osobní účet Student

Studentské účty jsou již v současnosti nabízeny prakticky skoro každou bankovní společností, jelikož se jedná o produkt, který rozhodně nesmí na poli bankovnictví chybět. Studentský účet je také pochopitelně součástí portfolia České spořitelny, která se jím snaží nalákat prakticky všechny studenty ve věku od 15 do 30 let. Založit si tento účet mohou jak Češi, tak pochopitelně také i cizí státní příslušníci. Uzavřít je možné tento typ účtu jak fyzicky přímo na některé z poboček České spořitelny, tak i online.

Co nabízí účet Student

Účet Student, který nabízí Česká spořitelna, umí poskytnout hned několik různých služeb, které jsou zdarma. Jmenovat bychom mohli třeba samotné vedení studentského účtu zdarma a elektronické výpisy. K dispozici dává svým klientům v rámci tohoto účtu Česká spořitelna mimo jiné také mezinárodní platební kartu a možnost výběru z jakéhokoli bankomatu České spořitelny. Zdarma je i kontokorent do výše 1000 korun. Vynikající je i přístup k účtu prakticky 24 hodin 7 dní v týdnu pomocí služby Servis 24.

Další služby k účtu Student

Účet Student nabídne mimo jiné i další služby, ze kterých bychom měli jmenovat třeba každoroční příspěvky na ISIC kartu. Pokud potřebujete, tak není problém také výhodně uzavřít u České spořitelny ještě některé další produkty, z nichž je výhodné třeba užít možnosti získání peněz v průběhu studia díky Chytré kartě, Kontokorentu anebo třeba takové půjčce určené přímo na studium.

Podmínky založení účtu Student

Podobně jako i u jiných finančních institucí, mezi které patří třeba pojišťovna Wűstenrot, je zapotřebí k uzavření konta Student občanského průkazu a v případě, že vám ještě není 18 let i rodného listu a přítomnosti rodiče. Pokud vám již bylo 18 let, tak stačí pochopitelně pouze občanský průkaz a potvrzení o tom, že denně studujete.

Linkuj.cz!

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Poradíme, jak vyhlásit osobní bankrot

Poradíme, jak vyhlásit osobní bankrot

Spousta lidí na tom finančně není zrovna nejlépe a neustále hledá, jak z této situace ven. Na počátku je pochopitelně zapotřebí se snažit, aby příjmy převyšovaly výdaje a bylo možné nějakým způsobem vyžít. Pokud je tomu ovšem naopak a výdaje několikanásobně převyšují příjmy, tak je jen velmi složité…

Mám nárok na osobní bankrot?

Mám nárok na osobní bankrot?

Dluhy vám doslova přerostly přes hlavu a dumáte co s nimi? Zbavit se jich můžete pomocí vyhlášení osobního bankrotu. Před vydáním návrhu však musíte splňovat jistá kritéria, aby došlo k insolvenčnímu řízení a k rozhodnutí o splácení soudem.


Půjčka bez nahlížení do registru a zástavy ihned na účet

Půjčka bez nahlížení do registru a zástavy ihned na účet

Rozbilo se vám auto, pračka, myčka nebo děti potřebují na školní výlet, tábor, nové boty a vy nemáte kde pořád brát? Pomohou vám solidní rychlé půjčky bez nahlížení do registru, které jsou snadno dostupné i když máte nízký příjem nebo nemáte možnost

Profi spořicí účet Bonus u KB

Profi spořicí účet Bonus u KB

Spoření je určitě ještě stále ideální prostřednictvím některé specializované společnosti. Určitě není ideální spořit peníze přímo doma, jelikož nemůže dojít k jejich zvýšení. Jen velmi těžko se můžete doma setkat s nějakým výnosem. Peníze by měly vydělávat další peníze a rozhodně není dobré nechávat…