Finančník

Váš průvodce světem financí


RSS kanál


verze pro tisk

Produkty a služby UniCredit Bank lákají

14. červen 2011 Produkty a služby UniCredit Bank lákají

Velmi zajímavým bankovním ústavem, který se vyznačuje spolehlivostí a dobrými cenami za své produkty je bezesporu UniCredit Bank. Tato společnost je typická zejména velmi širokým portfoliem svých produktů a také tím, že má s působením v bankovním sektoru nejen na území České rpeubliky dlouholeté zkušenosti. Podívejme se na tuto společnost pod drobnohledem tak, abychom viděli přednosti, kterými tato společnost disponuje!

UniCredit bank se představuje

UniCredit Bank Czech Republic a.s., jak zní kompletní název této knihy, začala působit v České republice již v roce 2007. Její vznik je velmi úzce spojen s fúzí dvou velkých bankovních ústavů- Živnostenské banky a HVB Bank. Celá banka UniCredit Bank je součástí velké finanční skupiny UniCredit Group. Ta v současné době působí hned ve 22 zemích po celém světě. Počet jejich klientů se pohybuje kolem 40 milionů. V České rpeublice se nachází celkem 60 poboček UniCredit Bank.

Produkty UniCredit Bank

Produktové portfolio spolenčosti UniCredit bank je poměrně hodně široké, přičemž základem nabídky této spolenčosti je bezesporu poskytování možnosti vedení klasickcýh i tremínovaných vkladů pro fyzické i právnické osoby. Samozřejmostí je i finanční poradenství a v nepsolední řadě i možnosti různých úvěrů a půjček. UniCredit Bank nabízí velmi solidní podmínky. Samozřejmostí jsou také určitě kreditní karty a další již standardní záležitosti.

Presto půjčka

V oblasti půjček je společnost UniCredit Bank považována za velmi spolehlivou a zkušenou banku, která stejně jako Raiffeisenbank a.s. a další nabízí spoustu různých druhů úvěrů. Jedním z nich je takzvaná Presto půjčka. Jde o úvěr v celkové výši od 30 do 500 000 korun. Lákavá je u tétom půjčky hlavně úroková sazba. Ta při celkové výši půjčky 150 000 korun činí jen 5,9% p.a.

Linkuj.cz!

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

UniCredit Bank a její půjčky

UniCredit Bank a její půjčky

Mezi poměrně známé hráče na bankovním poli v České republice určit patří také UniCredit Bank. Tato bankovní společnost patří mezi nejznámější banky u nás. Je třeba říct, že využít UniCredit Bank může prakticky každý člověk anebo také soukromá společnost. Je v podstatě jedno, jestli žadatel potřebuje…

Pojišťovací produkty Allianz stále lákají

Pojišťovací produkty Allianz stále lákají

Kdo hledá velmi spolehlivou a tradiční pojišťovací společnost, pak může bez větších problémů zakotvit u společnosti Allianz, která nabízí velmi široké portfolio hodně spolehlivých a kvalitních pojišťovacích služeb. Její produktové portfolio je neskutečně bohaté a není problém si zvolit pojištění pra…


Investice s UniCredit Bank

Investice s UniCredit Bank

Svět investic je velmi pestrý, čehož si pochopitelně jsou vědomi nejen lidé, kteří chtějí vydělat tímto způsobem nemalé finanční prostředky, ale také mnohé společnosti, jež možnosti investic zprostředkovávají. Pokud se rozhodnete právě pro investování, rozhodně není od věci takto činit s některou si…

Moderní finanční produkty GE Money Bank

Moderní finanční produkty GE Money Bank

Služby bank jsou v současnosti stále diskutovanějším tématem nejen na mnohých diskuzích. Není se čemu divit, protože ne všechny banky dovedou nabídnout pestré portfolio svých služeb v tom nejoptimálnějším provedení.