Finančník

Váš průvodce světem financí


RSS kanál


verze pro tisk

Servis24 Internetbanking je velmi pohodlnou záležitostí

22. listopad 2010 Servis24 Internetbanking je velmi pohodlnou záležitostí

Většina moderních bankovních společností v současné době nabízí internetbanking. Spravování svého účtu z pohodlí svého domova je ideální prakticky pro všechny lidi, jelikož šetří jak čas, tak pochopitelně i peníze. Česká spořitelna není v tomto ohledu rozhodně pozadu, ba naopak nabízí velmi propracovaný systém internetového bankovnictví zvaný Servis 24. Tento název skrývá poměrně hodně možností, jak obsluhovat svůj účet a pracovat s jednotlivými platbami.

Servis 24 nabízí hned několik služeb

Službu Servis24 internetbanking je možné rozdělit hned do několika základních oblastí. V první řadě je nutné jmenovat Servis24 Telebanking. Ten umožňuje obsluhování účtu prostřednictvím telefonu.

Podobná je služba Servis24 GSM Banking, díky které mohou klienti České spořitelny obsluhovat účet prostřednictvím služby SIM Toolkit. Pravděpodobně nejdůležitější součástí je pochopitelně Servis24 Internetbanking umožňující práci s účtem přes internet. Obsluha je možná prakticky 24 hodin denně. Uživatel se může připojit kdykoli a zadat platby dle svého uvážení.

Přihlášení do internetového bankovnictví Servis24

Přihlásit se do internetového bankovnictví České spořitelny rozhodně není nijak složité. Při prvním přihlášení je třeba zadat klientské číslo a taktéž heslo.

Poté je člověk vyzván k zadání hesla pro internetbanking. V případě, že klient nechce riskovat, že by něco udělal špatně, může si nechat bez problémů tuto službu aktivovat přímo na některé z poboček.

Další přihlášení jsou pak již velmi jednoduchá, jelikož stačí zadat pouze klientské číslo a pak heslo, které daný klient má. To obsahuje jak číslice, tak i písmena.

Jaké služby Servis24 nabízí?

Servis24 je schopen nabídnout prakticky všechny možné služby týkající se obsluhy osobního účtu klienta. Základem jsou pochopitelně možnosti odchozích plateb.

Příkazy z účtu je možné zadávat jak jednorázově, tak i trvale. Perfektní je také možnost nastavení souhlasu s inkasem. Klient si také může bez problémů prohlédnout transakce, které se děly na jeho účtu za minulé období. Není problém nahlédnout zpět i několik měsíců.

Linkuj.cz!

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Jak vydělat peníze velmi rychle

Jak vydělat peníze velmi rychle

Vysoký výdělek je bezesporu snem každého člověka. Když má někdo peníze, může si plnohodnotně užívat života se vším všudy. Skvělou možností je stažení E-booku

Půjčky na cokoli velmi rychle

Půjčky na cokoli velmi rychle

Dnešní moderní doba je schopna poskytnout mnohým lidem obrovské možnosti, a to často i v případě, že tito lidé nemají žádné peníze. Půjčit si lze v současnosti prakticky na cokoli a možnosti půjček nabízejí jak bankovní domy, tak i některé nebankovní společnosti. V prvním případě je zapotřebí mluvit…


Rychlost půjčky je velmi důležitá

Rychlost půjčky je velmi důležitá

Jestliže chcete půjčit peníze, pak chcete mít určitě hotovost na svém účtu co možná nejrychleji. V současné době se úvěry vyznačují různými stupni rychlosti poskytnutí finanční hotovosti. Určitě tak není od věci se na tuto rychlost pořádně soustředit. Jen tak budete přesně vědět, po které půjčce můž…

Moderní hypotéky mohou být velmi výhodné

Moderní hypotéky mohou být velmi výhodné

Hypotéka představuje půjčku, kterou si bere stále větší množství lidí. Divit se tomuto faktu nelze, jelikož lidé potřebují peníze na novostavby i na rekonstrukce stávajícího bydlení. I u hypoték je ale zapotřebí najít tu nejoptimálnější variantu, která vám bude z pohledu úrokové sazby a dalších char…