Finančník

Váš průvodce světem financí


RSS kanál


verze pro tisk

Hypotéky bez prokazování příjmu jsou pro mnohé jedinou cestou ke stavbě!

17. prosinec 2010 Hypotéky bez prokazování příjmu jsou pro mnohé jedinou cestou ke stavbě!

Spousta lidí chce stavět nový domek anebo rekonstruovat starý dům. Potřebují k tomu ovšem nemalé finanční prostředky. Skutečnost je taková, že momentálně nabízí mnohé bankovní společnosti hypotéky, jež určitě stojí zato. Vyžadují ale zcela jistě poměrně hodně neprůstřelné záruky. Většinou jde o zastavenou nemovitost a také o výši příjmů potenciálního klienta. Jestliže tato výše příjmů nedosáhne na požadovanou hranici, dojde k tomu, že mu hypotéka poskytnuta nebude. Musí se pak nutně obrátit na nebankovní sektor. Jednou ze společností z nebankovní sféry je třeba RMI Consulting. Podívejme se na podmínky jejich úvěru.

Základní parametry hypotéky bez prokazování příjmů

Jednou ze základních charakteristik nebankovní hypotéky bez doložení příjmů u společnosti RMI je zcela jistě výše této půjčky. Pohybuje se v rozmezí od 300 000 do 30 000 000 korun. Délka splatnosti je stanovena od 5 do 30 let. Volba záleží ryze na klientech. Ti si zařídí tuto dobu tak, jak jim to bude vyhovovat. Jinak existuje také možnost využít tento úvěr jako investici k investování do nemovitosti určené k pronájmu. Bez problémů si ale mohou klienti vzít i různé neúčelové úvěry.

Jaký je účel tohoto úvěru?

Účel této hypotéky se musí vztahovat k bydlení. To znamená, že jde hlavně o koupi samotného bytu či domu anebo výstavbu či rekonstrukci nějaké budovy. Není ovšem také problém použít tento úvěr k refinancování vlastních finančních zdrojů vložených do nemovitosti. Jinak je možné také refinancovat různé jiné půjčky od dalších společností, jako jsou různé banky anebo spořitelny.

Další charakteristiky úvěru bez dokazování příjmů

Hypotéku tohoto typu si mohou vzít pouze občané České republiky. Dosáhnout lze na peníze až do 70% zastavované nemovitosti. Klient musí doložit zejména podklady nutné k jeho identifikaci. Poplatek za poskytnutí tohoto úvěru činí 3% z celkové částky pro poskytovatele této půjčky, tedy konkrétní společnosti. Úroková sazba se pohybuje přibližně kolem 8% p.a.

Linkuj.cz!

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Hypotéky jsou sazbami stále na minimu

Hypotéky jsou sazbami stále na minimu

Momentálně jsou půjčky na bydlení k dispozici v poměrně zajímavých variantách. Není problém najít takovou, která vám bude v maximálním možném měřítku vyhovovat. K dispozici je takovýchto hypoték hned několik. Typická je především velmi nízká sazba u některých větších společností, které dokážou nabíd…

Úrokové sazby u bankovní i nebankovní hypotéky jsou již pod pěti procenty!

Úrokové sazby u bankovní i nebankovní hypotéky jsou již pod pěti procenty!

Hypotéka je jedním z mála řešení, které se nabízí v případě, že chce člověk bydlet a nedisponuje takovým množstvím financí, které by mu na stavbu či renovaci domu stačily. Mezi půjčky na bydlení sice nepatří sice pouze hypotéky, nicméně právě ony jsou z pohledu financí i úrokových sazeb nejvýhodnějš…


Hypotéka po webu skvělým pomocníkem při stavbě

Hypotéka po webu skvělým pomocníkem při stavbě

Stavba pochopitelně vyžaduje velké množství finančních prostředků. Ty je možné pochopitelně získat různými způsoby. Mnoho lidí, kteří staví, již peníze má a není problém tak postavit dům přímo z naspořených finančních prostředků. Pravda je ovšem taková, že většina lidí finanční prostředky nemá a mus…

Jaké pojištění je potřeba si zařídit před cestou na dovolenou

Jaké pojištění je potřeba si zařídit před cestou na dovolenou

Vyrážíte na dovolenou a počítáte s tím, že pojedete vlastním automobilem? Pak si rozhodně zkontrolujte, zda máte na Váš vůz sjednáno povinné ručení, které je zákonem stanoveným pojištěním pro případ dopravních nehod.