Finančník

Váš průvodce světem financí


RSS kanál


verze pro tisk

Výhodné půjčky na bydlení od RSTS

11. prosinec 2011

Zajímáte se o výhodné půjčky na bydlení? Chcete, aby Vaše finance došly spolehlivého zhodnocení? V současné době máte vícero možností, jak se zachovat. Nejvhodnější volbou je ovšem stavební spoření, které Vám kromě samotného spoření nabízí úvěr ze stavebního spoření nebo překlenovací úvěr. Máte-li tedy zájem o půjčky na bydlení či výhodné spoření, Raiffeisen stavební spořitelna je tu pro Vás.

Stavební spoření je výhodným spořícím produktem. Zajímat Vás jistě bude výhodná úroková sazba, státní podpora či fakt, že jsou výnosy osvobozeny od daně z příjmů. Úspory jsou navíc pojištěny a po uplynutí šesti let je lze využít k jakémukoli účelu. V rámci stavebního spoření však můžete nejen spořit peníze, ale máte možnost rovněž požádat o úvěr ze stavebního spoření či překlenovací úvěr.

Raiffeisen stavební spořitelna nabízí výhodný úvěr ze stavebního spoření již od 3,5 % p.a., který můžete začít čerpat po splnění nutných podmínek, např. musíte spořit alespoň dva roky či dosáhnout potřebného ukazatele zhodnocení. Pokud byste ovšem nějakou z těchto podmínek nesplnili, nezoufejte, zároveň lze totiž zažádat o překlenovací úvěr.

Samozřejmě se snažíme o to, aby naše půjčky na bydlení byly přesně na míru každého klienta. Prostudujte si tedy naši pestrou nabídku finančních produktů a neváhejte nás kontaktovat. Raiffeisen stavební spořitelna má již dlouhá leta mnoho spokojených zákazníků.

Linkuj.cz!

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Výhodné spoření a zajímavé půjčky na bydlení

Chcete chytit svoji finanční situaci pevně do rukou? Výhodným řešením pro Vás může být stavební spoření. Během něj můžete spořit finance, ale zároveň máte možnost zažádat o půjčky na bydlení, tedy o úvěr ze stavebního spoření nebo překlenovací úvěr. Raiffeisen stavební spořitelna je přitom již téměř…

Pojišťovna Wustenrot výhodně financuje bydlení

Pojišťovna Wustenrot výhodně financuje bydlení

Možnosti bydlení jsou dnes prakticky neomezené jak z hlediska samotné stavby a stavebních materiálů, tak i z pohledu finančních prostředků. Úvěrových produktů u společnosti Wűstenrot je hodně a mnozí lidé si mohou vybrat jak samotné hypotéky, tak i třeba úvěry klasického typu. Samozřejmostí jsou mim…


Tipy na výhodné půjčky

Tipy na výhodné půjčky

Půjčit si výhodně peníze už nemusí být tak velkým uměním, jelikož mnohé finanční instituce jsou schopna nabízet velmi výhodné produkty, které stojí zato vyzkoušet. Podobně jsou na tom i některé banky, které jsou u nás nováčky.

Kam pro výhodné půjčky

Kam pro výhodné půjčky

Vzít si výhodnou půjčku již nemusí být pouze otázkou fikce či něčeho jiného v podstatě nemožného. V současnosti existuje celá řada společností nabízejících půjčky, a to za rozličných podmínek.