Finančník

Váš průvodce světem financí


RSS kanál


verze pro tisk

Diamonds International Corporation

16. červen 2011 Diamonds International Corporation

Celým názvem Diamonds International Corporation akciová společnost je českou korporací, která se zrodila v roce 2005. Její specializace vyplývá už ze samotného názvu, veškerá činnost je směřována do aktivit s diamanty, a to jak ve smyslu výroby a prodeje šperků, která napadne většinu populace, tak i investic a s nimi spojeným poradenstvím. Právě investiční diamanty dnes tvoří většinu obratu společnosti, nicméně i originální výrobky od D.I.C. se dostávají do povědomí veřejnosti pro svou kvalitu a adekvátní cenu.

Krátká historie, ale velké úspěchy

Diamonds International Corporation je příkladem společnosti, na kterém lze doslova modelově ukázat, že není potřeba stoletá tradice, pokud jsou ve vedení schopní lidé a každý nový klient spokojený. Se železnou pravidelností D.I.C. expandovala na Slovensko, do Polska, Bulharska, Ruska, Maďarska atd. s jasným cílem – stát se lídrem v celé Evropě. Aktivity ale nekončí hranicemi našeho kontinentu, dceřinou společnost má korporace od roku 2007 už i v Hongkongu, Číně a ve Vietnamu. Zároveň je Diamonds International Corporation jediným českým zástupcem a dokonce akcionářem prestižní antverpské diamantové burzy Beurs voor Diamanthandel, která patří mezi nejstarší na světě. Jasně mluví i čísla, v roce 2008, tři roky po zahájení činnosti, byl obrat společnosti téměř 400 miliónů Kč.

Investujte do diamantů a vydělávejte bez rizik

Jak už bylo naznačeno v úvodu, Diamonds International Corporation pro vás pouze nevyrábí šperky z těch nejkvalitnějších diamantů, pokud byste měli zájem potěšit svou drahou polovičku nebo si sami udělat radost, ale nabízí vám i možnost investovat v prakticky nejstabilnějším odvětví, které dnes existuje. Nemusíte se bát, že tomuto oboru moc nerozumíte, kompletní poradenství je samozřejmostí. Vám to tak umožní získat potřebné know-how a rozjet byznys, který posune váš život na úplně jinou úroveň.

Proč zrovna diamanty? V první řadě se jedná o nesmírně stabilní komoditu, jejíž cena až na několik výkyvů za posledních sto let rok od roku neustále roste. Když se podíváte na situaci v posledním desetiletí, nenajdete mnoho lepších alternativ k investování, pokud vůbec nějakou. I kdybyste nechtěli díky D.I.C. na diamantech aktivně vydělávat, používají se i jako velmi efektivní úschova finančních prostředků právě díky jejich tolikrát omílané stabilitě. O tom, že jsou diamanty prakticky nezničitelnou investicí i fyzicky, nemá smysl diskutovat.

Pravost a kvalita především

V tomto oboru je standardem, že každý diamant je opatřen certifikátem o jeho pravosti, nicméně Diamonds International Corporation jde ještě dál. Jejich certifikát od předních laboratoří má totiž celosvětovou platnost a navíc ho každý zákazník získá i ke kamenům umístěným ve špercích, což je naprostá rarita. I vzhledem k tomu, že mezi spokojené zákazníky společnosti patří takové osobnosti jako Antonín Panenka, Jaroslav Svěcený, nebo pořadatelé Miss Universe SR 2009, pro které vyrobila unikátní diamantovou korunku, můžete si být jistí, že v D.I.C. opravdu něco umí. Tak proč byste mezi tyto klienty, případně investory nemohli patřit i vy? Váš příběh pak může vypadat i takto:

„Byl jsem na prezentaci společnosti Diamonds International Corporation a nejprve jsem byl lehce skeptický o těch všech pozitivech, která byla prezentována. Pak jsem ale chtěl potěšit manželku k výročí, a když jsem prohlédl katalog šperků, jeden jsem koupil. Nejen že byla nadšená, ale mě vrtala hlavou myšlenka, jak využít diamanty i dál, a tak jsem především díky tehdejší ekonomické situaci sáhl k možnosti i do nich něco investovat. Díky pomoci D.I.C. už v tom dnes umím chodit a moje příjmy se zněkolikanásobily. Stačí překonat prvotní nedůvěru a jít do toho, protože tady vědí, co dělají. Díky za ty dva skvělé roky a jedeme dál.“

Linkuj.cz!

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 3.4 hvězdiček/ Hodnoceno: 10x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Michal

neděle, 26. únor 2012
12:56

Lukáši za vklad rozhodně nedostanete jen bezcené papíry. Nehledě na to, že když vklad uhradíte ihned spadne vám cena na nějakých 80 tisíc za které dostanete šperky. Zkuste si koupit diamantový prsten kdekoliv jinde a potom si ho nechce ocenit, budete na tom úplně stejně. Takové uvažování nechápu.


posted by: Michal [Odpovědět]

Lukáš

pondělí, 20. únor 2012
13:51

Ne, klasické letadlo to není. Tam totiž za horentní vklad získáte jen bezcenné tiskoviny. Tady za stejně horentní vklad získáte trochu méně bezcenný šperk. Rozhodně šperk, který nemá deklarovanou hodnotu.


posted by: Lukáš [Odpovědět]

Martin

pátek, 30. prosinec 2011
13:29

Pavle, ujasněte si, co to je letadlo a pak pište takovéto komentáře ;)

Prezentaci také mohu jen doporučit, nikdo za ni nic nedá a každý nechť si udělá vlastní názor.


posted by: Martin [Odpovědět]

pavel

pondělí, 3. říjen 2011
22:52

Velice zajímavý článek..luxusní letadlo..kdo nevěří ať tam běží...a hodně kamarádů sebou..


posted by: pavel [Odpovědět]

Michal

úterý, 28. červen 2011
11:09

Velice zajímavý článek. S Diamonds International Corporation mám vlastní zkušenosti a musím říct, že jen pozitivní. Určitě všem doporučuji zajít na jejich prezentaci.


posted by: Michal [Odpovědět]

Čtěte také...

Společnost Provident se představuje

Společnost Provident se představuje

Jestliže máme hledat nejznámější finanční společnost, kteráže zabývá nebankovními krátkodobými úvěry, tak je jí určitě Provident. Tato společnost působí v České republice již dlouhých třináct let a jejich služeb již využilo přes 250 000 spokojených klientů. Společnost Provident je typická zejména sv…

Dlužníci Provident by měli brat v potaz podmínky této společnosti!

Dlužníci Provident by měli brat v potaz podmínky této společnosti!

V podstatě každá společnost, která poskytuje úvěry a jiné finanční produkty, si diktuje své podmínky, jež musí klienti dodržovat. Pokud tomu tak není, mají tito lidé velké problémy. Než přejdeme k tomu, jaké mohou být nepříjemné důsledky opomíjení splácení určitých úvěrů, poukažme si na základní cha…


Seznamte se, toto je Le Bon!

Seznamte se, toto je Le Bon!

Hledáte dobrého výrobce kuchyní a koupelen? Představíme vám jednoho z nejlepších! Značka s názvem Le Bon vznikla roku 1992, kde se její zakladatel a majitel René Novák rozhodl pro vyrábění a navrhování vlastního nábytku. První návrhy se rozrostly

Kalkulačka Provident přesně napoví!

Kalkulačka Provident přesně napoví!

Provident je společností, která je právem řazena k největším a nejznámějším nebankovním poskytovatelům úvěrů působících na českém finančním trhu. Jedná se o důvěryhodnou společnost, jež je součástí velké mezinárodní skupiny International Personal Finance. Ta působí i v několika velkých evropských ze…