Finančník

Váš průvodce světem financí


RSS kanál


verze pro tisk

Investice do zlata a stříbra se stále vyplatí

25. říjen 2016 Investice do zlata a stříbra se stále vyplatí

Disponujete finančními prostředky a hodláte je nějakým způsobem co možná nejefektivněji investovat? Pokud ano, měli byste si rozmyslet, jak budete postupovat. Možností investic je totiž velké množství. Klasiku představuje nákup nemovitostí. Jejich cena ovšem vcelku hodně osciluje v důsledku vývoje na realitním trhu. Situaci je tak třeba bedlivě sledovat. Stejně tak lze řešit i binární opce, nicméně u těch byste také měli být znalí problematiky a mít na všechno dostatek času. I proto se vyplatí vsadit na drahé kovy…

Ochraňte dokonale své úspory

Cena mnohých drahých kovů jde v posledních letech nahoru. Především u zlata a stříbra je toto tvrzení jasně doložitelné. Jestliže patříte mezi ty, kteří potřebují spíše ochránit vlastní úspory, a nemyslíte až tolik na jejich co nejvyšší zhodnocení, pak se vyplatí nakoupit právě zlaté mince, investiční stříbro anebo jakékoli jiné předměty vyrobené z těchto dvou nejznámějších drahých kovů.

Drahé kovy se neznehodnotí

Zatímco finanční prostředky nejsou schopné odolat všudypřítomné inflaci a znehodnocují se, u drahých kovů se s tímto jevem nesetkáme. Na rozdíl od peněz je není možné vyrobit umělým způsobem. Jedná se o ryze přírodní kovy, kterých je jenom omezené množství. Důležité je se při investici soustředit na to, abyste peníze vkládali opravdu fyzicky do zlata nebo stříbra. Investice pouze na papíře není nijak krytá. Ideální je nakoupit zlaté slitky, případně mince v různé gramáži. Nejčastěji jde o hmotnosti 500g a 1000g jak u zlata, tak i stříbra.

Vsaďte na jistotu

Jestliže se rozhodnete investovat do drahých kovů, nakupujte je u specialisty. Výbornou volbou je společnost AuPortal nabízející zlato i stříbro od spolehlivých světových výrobců a dodavatelů. Vybírat si budete moci zlaté i stříbrné cihly, mince, slitky a další předměty. Podívat se fyzicky na sortiment můžete i v kamenných prodejnách nacházejících se v Praze a Brně. Momentálně nabízí i skvělou vánoční slevu.

Linkuj.cz!

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Investovat do stříbra nebo do zlata?

Investovat do stříbra nebo do zlata?

Jako potenciální investoři se vždy musíte ptát, jaká investice pro vás bude nejvýhodnější. A nejde jen o případný zisk, ale také o riziko a mnohé další aspekty. V posledních letech je mimořádně populární investiční zlato a stříbro.

Stříbrné slitky: Je investice do stříbra výhodná?

Stříbrné slitky: Je investice do stříbra výhodná?

Stejně jako investiční zlato je v poslední době populární také investice do stříbra. Jde o cennou komoditu, která má vysokou tržní hodnotu. Sice ne tak vysokou jako zlato, i tak ale může být pro mnohé z vás zajímavým řešením v případě, že chcete inve


Investice do zlata

Investice do zlata

Máte volné finanční prostředky, ale nevíte, jak je investovat? Nevěříte bankovnímu sektoru a míra úroku vás neuspokojuje? V tom případě pro vás máme řešení, investici do jedné komodity a tou je investiční zlato.

Předpokládaný vývoj ceny stříbra: Vyplatí se koupit investiční stříbro?

Předpokládaný vývoj ceny stříbra: Vyplatí se koupit investiční stříbro?

Stříbro je drahým kovem vhodným pro investici z mnoha důvodů. Ovšem není již cena příliš vysoká? Vyplatí se koupit investiční stříbro ? Jaký potenciál má případná koupě a jakým směrem odhadují analytici vývoj tohoto kovu?