Finančník

Váš průvodce světem financí


RSS kanál


verze pro tisk

Investice s UniCredit Bank

6. prosinec 2011 Investice s UniCredit Bank

Svět investic je velmi pestrý, čehož si pochopitelně jsou vědomi nejen lidé, kteří chtějí vydělat tímto způsobem nemalé finanční prostředky, ale také mnohé společnosti, jež možnosti investic zprostředkovávají. Pokud se rozhodnete právě pro investování, rozhodně není od věci takto činit s některou silnou pojišťovnou v zádech. Velmi dobrou volbou je v tomto ohledu třeba UniCredit Bank, která nabízí hned několik základních možností investování a rozmnožení tak svých financí. Podívejme se tedy na základní možnosti investic s UniCredit Bank.

Dluhopisy UniCredit Bank

Jestliže patříte spíše mezi konzervativce z hlediska svých investic, pak není od věci zvolit dluhopisy UniCredit Bank. Investice do nich nabízí prakticky poměrně stabilizovaný výnos a také hodně malou míru rizika, že byste mohli o své finanční prostředky přijít. Volit je možné hned několik druhů dluhopisů. Volba je ryze na daném klientovi této společnosti. Jmenovat bychom mohli třeba strukturované dluhopisy anebo nové strukturované dluhopisy či hypoteční zástavní listy. Ideální je poradit se přímo se specialistou této banky.

Podílové fondy a kapitálové trhy

Klasickou možnost investování pochopitelně také nabízí otevřené podílové fondy. Vložení vašich prostředků na daný fond by se mělo odvíjet přímo od toho, jaké jsou v tomto ohledu vaše požadavky. Zajímavou a poměrně bezpečnou volbou jsou určitě terminované vklady, které disponují garantovaným výnosem. Zajímavou volbou je třeba program Duet Plus, který tato společnost nabízí.

Dlouhodobé investice s UniCredit Bank

Jestliže přemýšlíte o dlouhodobých investicích, které by jednou měly zajistit vaši budoucnost, tak je zapotřebí volit právě dlouhodobý typ investování, který nabízí i třeba Raiffeisenbank. U UniCredit Bank je dobré využít přímo programu, který je v tomto duchu konstruovaný a jmenuje se Program důstojné penze. Jak již jeho název sám napovídá, jedná se o program mající zajistit dostatečné množství peněz v penzi.

Linkuj.cz!

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Tři tipy na nejlepší investice 2015

Tři tipy na nejlepší investice 2015

Zajímá vás, jaké investice budou v roce 2015 nejvýhodnější, kam se vyplatí uložit naspořené peníze? Pak pozorně čtěte následující řádky, mohou pro vás být zajímavou inspirací.

DRFG a možnosti investice

DRFG a možnosti investice

Společnost DRFG tvoří velmi dobře fungující tým lidí, kteří dokáží efektivně spravovat všechny oblasti realizovaných investic. Ve společnostech, do kterých byly vloženy investice, získali v České republice pracovní příležitost stovky lidí. Hodnota ak


Stříbrné slitky: Je investice do stříbra výhodná?

Stříbrné slitky: Je investice do stříbra výhodná?

Stejně jako investiční zlato je v poslední době populární také investice do stříbra. Jde o cennou komoditu, která má vysokou tržní hodnotu. Sice ne tak vysokou jako zlato, i tak ale může být pro mnohé z vás zajímavým řešením v případě, že chcete inve

Investice do nemovitostí mohou skýtat určitá úskalí!

Investice do nemovitostí mohou skýtat určitá úskalí!

Vydělat se dá obrovským množstvím způsobů. Skutečnost je ale taková, že lidé chtějí většinou získat peníze s co nejmenší námahou a pokud možno bez práce. V případě, že člověk disponuje nějakou hotovostí, tak i tento způsob se jeví jako reálný! Buď lze pro investování použít nějaké investiční fondy a…