Finančník

Váš průvodce světem financí


RSS kanál


verze pro tisk

Tři tipy na nejlepší investice 2015

25. leden 2015 Tři tipy na nejlepší investice 2015

Zajímá vás, jaké investice budou v roce 2015 nejvýhodnější, kam se vyplatí uložit naspořené peníze? Pak pozorně čtěte následující řádky, mohou pro vás být zajímavou inspirací.

1. Investiční zlato

Ti z vás, kteří mají rádi spíše méně rizikový typ investic, mohou zvolit investiční zlato. Hodnota zlata na světových trzích je v dlouhodobém horizontu vysoce stabilní. V letošním roce odborníci očekávají pokles cen zlata, a to v důsledku zvyšování hodnoty amerického dolaru na světových finančních trzích.

Investice do zlata v příhodnou chvíli vám tak může přinést nejen ochranu peněz před jejich znehodnocením vlivem inflace a dalších ekonomických faktorů, ale i zisk, který je v případě investování do cenných kovů spíše podružnou záležitostí.

Investiční zlaté slitky a mince pořídíte velmi snadno, a to u společnosti Golden Invest. Ta je nabízí prostřednictvím svého e-shopu, skrz který si zlato i stříbrné mince a slitky může pořídit každý z vás.

2. Nákup dolarů

Americký dolar prožívá na počátku roku 2015 velmi dobré období. Posiluje vůči euru i dalším měnám, které jsou na euro vázané. Investice do této měny se tak jeví jako velmi zajímavá z hlediska případného zisku. Při investici do cizích měn je dobré využívat například forex. Při nákupu klasickým způsobem je třeba počítat s poplatky a také rozdíly mezi nákupní a prodejní cenou.

3. Investice do akcií

Investice do akcií je vždy trochu nejistou, ba dokonce rizikovou záležitostí. Nikdy totiž nevíte, jak si budou jednotlivé firmy, jejichž akcie držíte, v průběhu roku stát. Obecně se ale jeví jako nejlepší investice do akcií dopravních společností, které profitují ze současného propadu cen ropy na světových trzích.

Ať už se rozhodne pro investice do stříbra , zlata, akcií či cizích měn, dobře svoje kroky zvažte, a to hlavně v okamžiku, kdy hodláte investovat větší množství finančních prostředků. Není také na škodu se poradit s odborníky.

Linkuj.cz!

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Server housing: Jaké je nejlepší řešení pro vaši firmu

Server housing: Jaké je nejlepší řešení pro vaši firmu

Je-li vaše firma větší, je pravděpodobné, že při své činnosti bude využívat větší množství serverů. V určitých případech se tak vyplatí využít služeb společností, které nabízejí server housing. Existují i další způsoby.

Pozoruhodné tipy na nebankovní půjčky

Pozoruhodné tipy na nebankovní půjčky

Nebankovní půjčky dnes doslova hýbou světem, a to především díky faktu, že nabízejí výhodné možnosti úvěru skutečně široké veřejnosti. Banky se většinou zaměřují pouze na vysoce bonitní klienty, kteří jsou schopni bez větších potíží splácet. U nebankovních společností dostanou nabídku i lidé, kteří …


Čtyři nejzajímavější tipy, jak zhodnotit peníze

Čtyři nejzajímavější tipy, jak zhodnotit peníze

Zajímáte se o možnost, jak co nejlépe zhodnotit své peníze? Příležitostí je dostatek, stačí si vybrat ten správný produkt.

Tipy na výhodné půjčky

Tipy na výhodné půjčky

Půjčit si výhodně peníze už nemusí být tak velkým uměním, jelikož mnohé finanční instituce jsou schopna nabízet velmi výhodné produkty, které stojí zato vyzkoušet. Podobně jsou na tom i některé banky, které jsou u nás nováčky.