Finančník

Váš průvodce světem financí


RSS kanál


verze pro tisk

Založení s.r.o. lze provést hodně rychle!

13. říjen 2010 Založení s.r.o. lze provést hodně rychle!

Společnost s ručením omezeným se po roce 1989 rozhodlo založit velké množství lidí a dnes je třeba říct, že většina z nich byla úspěšná. V současné době se ještě stále objevují lidé, kteří chtějí s.r.o. založit. Učinit tak je možné prakticky hned dvěma způsoby. Tím prvním je pochopitelně klasická cesta, kdy si člověk anebo více lidí vyřídí společnost s ručením omezeným na úřadě. Tato cesta je poměrně dlouhá, nicméně pokud člověk nepospíchá, tak není problém. Jestliže se někdo rozhodne realizovat svůj podnikatelský záměr rychle, zvolí zcela jistě ready made společnost. Ta je rozhodně ideální, jelikož se dá získat společnost již během několika dní…

Co je vlastně ready made?

Vysvětlení termínu ready made není nikterak složité. Pokud člověk umí alespoň trochu anglicky, tak zjistí, že toto sousloví znamená v podstatě něco ve smyslu „již udělané“. Jinými slovy jsou ready made společnosti již založené firmy, které pouze čekají na svého nového majitele. Ready made společnost založí určití lidé s tím cílem, že ji v určitém okamžiku vhodně zpeněží. Na tomto obchodu prakticky vydělají obě strany.

Charakteristika ready made společností

Zakladanie sro není nikterak složité, nicméně musí se tak dít klasickou cestou. Základem je podpis společenské smlouvy a také splnění jejich základních náležitostí. Mezi ty pochopitelně patří zejména účel podnikání a zanesení jmen jednotlivých podílníků v konkrétní společnosti s ručením omezeným. Samozřejmostí je také vklad v minimální hodnotě 200 000 korun.

Kde sídlí s.r.o.?

Společnost s ručením omezeným může mít buď sídlo klasické, anebo virtualne sidlo. Výhodou virtuálního sídla je zcela jistě to, že majitelé společnosti ušetří za nájem prostor a také za čas, který by museli strávit stěhováním.

Linkuj.cz!

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Výhodné a rychlé založení společnosti

Výhodné a rychlé založení společnosti

Podnikatelské začátky mohou být poměrně složité. Jestliže ovšem nepůjdete do podnikání ryze na vlastní pěst, ale spolehnete se na spolehlivého partnera, můžete dojít klidně až k tomu, že začátek podnikání bude představovat doslova hračku. Jak je tedy

Hypotéka bez registru je hodně rychlou a zajímavou volbou!

Hypotéka bez registru je hodně rychlou a zajímavou volbou!

Bydlení bez půjčky je pro drtivou většinu lidí naprosto nemyslitelnou záležitostí. Pokud chce člověk půjčit na svůj nový domek anebo na byt, který má vyhlédnutý, tak pravděpodobně jako první navštíví nějakou banku, kde mu nabídnou určité možnosti. Pokud ovšem tento člověk nesplňuje poměrně přísná kr…


Evropská společnost: Možnosti jejího založení

Evropská společnost: Možnosti jejího založení

Kromě klasických s.r.o. a akciových společností mohou podnikatelé v tuzemsku zakládat také Evropské společnosti. Ty se řídí právem Evropského společenství, potažmo právem EU.

Založení e-shopu

Založení e-shopu

Máte vlastní zboží a potřebujete ho začít prodávat nejlépe na e-shopu, jenže žádná nemáte a nevíte jak na to? Potom se podívejte na webové stránky společnosti Pixolo, která má ve své nabídce pronájem e-shopu. Je to velmi jednoduché a hlavně rychlé vyřízení.