Finančník

Váš průvodce světem financí


RSS kanál


verze pro tisk

Cestovní pojištění u ČSOB pojišťovny

25. září 2012 Cestovní pojištění u ČSOB pojišťovny

Spolehlivé cestovní pojištění se může jevit jako ideální možnost pro všechny lidi, kteří potřebují mít na své dovolené klid a jistotu. Je nutné říct, že zejména některé cestovní pojišťovny jsou schopny nabídnout skvělé alternativy v cestovním pojištění. ČSOB pojišťovna nabízí skvělé pojištění Atlas, které splňuje veškeré parametry opravdu kvalitního a spolehlivého pojištění, které je dobré si sbalit na cesty.

Co nabízí cestovní pojištění Atlas?

Cestovní pojištění Atlas nabízí celou řadu různých služeb, které se člověku na cestách samozřejmě mohou náramně hodit. Vynikající je online varianta tohoto pojištění, která je jednak velmi pohodlná a jednak nabízí slevu 10%, která se určitě musí hodit. Zapomenout bychom neměli ani na asistenční služby u této pojistky, které jsou kompletně v českém jazyce a jsou k dispozici klientům plných 24 hodin denně. Prodloužení pojistky při případném delším pobytu je automatickou záležitostí.

Komplexní lékařské služby

Velkou výhodou pojištění, které nabízí ČSOB pojišťovna, je bezesporu také to, že se vztahuje na různé situace, které mohou z pohledu lidského zdraví nastat. Vztahuje se pochopitelně také třeba na akutní bolest zubů anebo na pobyt v nemocnici včetně předepsaných léků, jež člověk musí při daném onemocnění užívat. Při jakýchkoli problémech se tak mohou klienti na ČSOB pojišťovnu spolehnout.

Vyberte si pojistku na tělo

U ČSOB pojišťovny si lze vybrat pojistku přímo pro vás. Jestliže patříte mezi milovníky dobrodružství, není od věci si uzavřít pojištění adrenalinová cesta. Zajímavou volbou je také speciální pojištění pro lyžaře a vyznavače zimních sportů. Jestliže vám chybí finanční prostředky, pak vám nabídne ČSOB banka také zajímavé možnosti půjčky.

Linkuj.cz!

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Cestovní pojištění pro každého u pojišťovny Uniqa

Cestovní pojištění pro každého u pojišťovny Uniqa

Cestování je nejen v dnešní moderní době velmi oblíbenou činností a lidé se mohou vydat prakticky kdekoli. Stačí jim pouze jejich odhodlání a finanční prostředky. Zapomenout bychom ale neměli hned v první řadě na kvalitní cestovní pojistku. Bez té není radno vydávat se kamkoli do zahraničí a mnohdy …

Některá pojištění u ČSOB pojišťovny

Některá pojištění u ČSOB pojišťovny

Pojištění může představovat do určité míry jakousi jistotu, která člověka ochrání v případě nějakého velkého maléru. ČSOB pojišťovna v současné době nabízí poměrně zajímavé typy pojištění, například cestovní pojištění ČSOB, které umí ochránit i za určitých specifických podmínek, na které se již poji…


Pojištění nemovitostí u ČSOB pojišťovny

Pojištění nemovitostí u ČSOB pojišťovny

Jakýkoli vlastník nesvisti by se měl mít na pozoru před některými nepříjemnými vlivy počasí a před dalšími záležitostmi, které mohou jeho byt anebo domek zničit. I proto by se měl věnovat výběru kvalitního pojištění nemovitosti, a to hned při její koupi či výstavbě. V mnohých případech dochází k tom…

Cestovní pojištění od Generali: Do zahraničí bez rizika

Cestovní pojištění od Generali: Do zahraničí bez rizika

Blíží se doba letních dovolených. Ještě před tím, než vyrazíte odpočívat do zahraničí k moři, nezapomeňte si sjednat cestovní pojištění. To je velmi důležité, může se vám v mnoha situacích hodit.