Finančník

Váš průvodce světem financí


RSS kanál


verze pro tisk

Honzova pojistka efektivně srovná cestovní pojištění!

20. srpen 2010 Honzova pojistka efektivně srovná cestovní pojištění!

Jistě se vám stalo, že jste se chtěli vydat na cestu anebo na nějakou delší dovolenou a pochopitelně jste nemohli opomenout cestovní pojištění. Neřešili jste ale pravděpodobně to, u jaké pojišťovny se pojistit a zvolili jste první, na kterou jste narazili. Pokud tomu tak skutečně bylo, je velmi pravděpodobné, že jste se mohli okrást o určitý finanční obnos, který tvoří rozdíl mezi pojištěním, jež jste zaplatili, a pojištěním, které vychází mnohem levněji u některé z konkurenčních pojišťoven. Pokud se ptáte, jak ušetřit, tak odpověď tkví v tom, že je třeba optimálního srovnání cestovního pojištění.

Honzova pojistka není prvním produktem svého druhu!

Honzova pojistka není rozhodně prvním srovnávacím produktem svého druhu. Spuštěna již byla Honzovahypoteka.cz, která umožňovala srovnání hypoték, které nabízí v podstatě drtivá většina společností na českém finančním trhu. Uživatelé poptali hypotéky v období minulého roku v počtu průměrně 1000 žádostí za měsíc. Honzova hypotéka stejně jako Honzova pojistka srovnává konkrétní finanční produkty nezávisle na některém z ústavů, který je poskytuje.

Co vlastně nabízí Honzova pojistka

Internetové stránky Honzovapojistka.cz nabízí především to, že cestovní pojištění bude nezávisle srovnáno včetně různých bonusů a slev jednotlivých pojišťoven. Hlavní devízou je především přehlednost, díky které si uživatelé mohou srovnat cestovní pojištění během několika minut! Již nebude třeba obíhat konkrétní pojišťovny za získáním informací o výši pojistného!

Honzova pojistka hlavně ušetří peníze

Základní myšlenkou celého projektu Honzova pojistka je především to, že by lidé mohli ušetřit své peníze při volbě konkrétního cestovního pojištění. Ušetřit mohou ale bezesporu také svůj čas. Prohlédnou si konkrétní podmínky a pak nebude problémem uzavřít ihned cestovní pojištění online! V budoucnu se také chystá srovnání povinného ručení a dalších pojišťovacích produktů!

Linkuj.cz!

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Povinné ručení a cestovní pojištění online

Povinné ručení a cestovní pojištění online

Uzavření povinného ručení anebo cestovního pojištění a ostatních druhů pojistek online není rozhodně ničím výjimečným. Naopak právě k této variantě se uchyluje stále větší počet zájemců a to především skrze výhody, jež skýtá. Nejprve bychom se mohli bavit o povinném ručení, jež se uzavírá online. Vý…

Cestovní pojištění od Generali: Do zahraničí bez rizika

Cestovní pojištění od Generali: Do zahraničí bez rizika

Blíží se doba letních dovolených. Ještě před tím, než vyrazíte odpočívat do zahraničí k moři, nezapomeňte si sjednat cestovní pojištění. To je velmi důležité, může se vám v mnoha situacích hodit.


Cestovní pojištění pro každého u pojišťovny Uniqa

Cestovní pojištění pro každého u pojišťovny Uniqa

Cestování je nejen v dnešní moderní době velmi oblíbenou činností a lidé se mohou vydat prakticky kdekoli. Stačí jim pouze jejich odhodlání a finanční prostředky. Zapomenout bychom ale neměli hned v první řadě na kvalitní cestovní pojistku. Bez té není radno vydávat se kamkoli do zahraničí a mnohdy …

Cestovní pojištění u ČSOB pojišťovny

Cestovní pojištění u ČSOB pojišťovny

Spolehlivé cestovní pojištění se může jevit jako ideální možnost pro všechny lidi, kteří potřebují mít na své dovolené klid a jistotu. Je nutné říct, že zejména některé cestovní pojišťovny jsou schopny nabídnout skvělé alternativy v cestovním pojištění. ČSOB pojišťovna nabízí skvělé pojištění Atlas,…