Finančník

Váš průvodce světem financí


RSS kanál


verze pro tisk

Pojištění zahradní architektury u Generali

23. srpen 2012 Pojištění zahradní architektury u Generali

Majitelé zahrad a různých sadů by určitě měli zbystřit, jelikož pávě jich se týká finanční produkt, který má za úkol tento článek představit. Jde o pojištění zahradní architektury u společnosti Generali. Tento druh pojistky je skutečně určen zejména pro ty, kteří mají na své zahradě ušlechtilé porosty a také některé drobné stavby, které rozhodně ke krásné upravené zahradě patří. Pojistit se dá jak japonská zahrada, tak pochopitelně také některé další druhy zahrady, která může být nějakým nepříjemným způsobem zničena anebo poškozena. Podívejme se tedy blíže na charakteristiky tohoto pojištění.

Co lze v rámci smlouvy pojistit?

V rámci pojistky lze u společnosti Generali pojistit hned několik různých záležitostí. V první řadě bychom mohli jmenovat například terénní úpravy a také samozřejmě mnohé porosty. Zapomenout nelze ani na drobné stavby, jimiž může zahrada disponovat. V současnosti je hodně aktuální mimo jiné také pojištění bazénů, jež jsou pevnou součástí zahrad. Pojistit si lze ale také zahradní jezírka a údržbovou techniku.

Proti jakým nepříjemnostem se pojišťuje?

Pojistit se lze na různá rizika. Jakousi klasikou a základem každé pojistky jsou rizika přírodního charakteru. Jmenovat bychom namátkou mohli třeba úder blesku, anebo záplavy či velké poryvy větru. Jinak lze ale také zahradu pojistit třeba proti nárazu automobilu anebo některého jiného vozidla anebo proti najetí zahradní techniky, která bude mít třeba havárii.

Proč právě pojistka u Generali?

Odpověď na otázku, proč právě Generali a ne třeba Aegon je naprosto jasná. Právě Generali je schopna nabídnout takovýto produkt přímo na míru danému klientovi tak, jak to potřebuje. Dispozice různých zahrad jsou ryze individuální a je třeba k nim takto přistupovat. Jednoduchá a velmi přehledná pojistná smlouva také jasně vypovídá o tom, že pojištění zahradní architektury rozhodně není krokem vedle.

Linkuj.cz!

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Pojištění Vario u Generali

Pojištění Vario u Generali

Nabídka pojišťovny Generali je v současné době velmi pestrá a lze si zařídit prakticky jakékoli pojištění. Ideální volbou je zejména pojištění Vario, které se vztahuje k pojištění rodinného domu anebo bytové jednotky. Pokud budeme ale trochu konkrétnější, tak lze pojistit například i rozestavěný rod…

Výhodné online pojištění u Generali pojišťovny

Výhodné online pojištění u Generali pojišťovny

Online pojištění je v současné době poměrně hodně diskutovaným produktem a mnohé společnosti jej nabízejí v různých podobách. Pokud chcete opravdu vsadit na kvalitu a maximální výhodnost pojištění, pak je skvělou volbou online pojištění u společnosti Generali. Ta nabízí pestré portfolio pojišťovacíc…


Cestovní pojištění od Generali: Do zahraničí bez rizika

Cestovní pojištění od Generali: Do zahraničí bez rizika

Blíží se doba letních dovolených. Ještě před tím, než vyrazíte odpočívat do zahraničí k moři, nezapomeňte si sjednat cestovní pojištění. To je velmi důležité, může se vám v mnoha situacích hodit.

Individuální pojištění odpovědnosti za škodu u Generali

Individuální pojištění odpovědnosti za škodu u Generali

Jen velmi těžko je možné předvídat, kdy se člověku něco nepodaří anebo se mu stane nějaká nepříjemná nehoda. Je třeba říct, že takovýchto situací může vzniknout celá řada a j nutné se proti nim bránit. Způsobů ochrany je přitom hned několik a začínají logicky pojištěním. Ideální variantou je přitom …