Finančník

Váš průvodce světem financí


RSS kanál


verze pro tisk

Povinné ručení u společnosti Allianz a jeho výhody

17. listopad 2011 Povinné ručení u společnosti Allianz a jeho výhody

Když se řekne povinné ručení, tak se mnohým lidem vybaví zejména Česká pojišťovna a některé další přední pojišťovací ústavy. Skutečnost je ovšem taková, že mnohdy není od věci prozkoumat několik dalších pojišťoven, které mohou nabízet prakticky srovnatelné anebo dokonce mnohem kvalitnější produkty, než je tomu u zmiňovaných velkých pojišťovacích společností. Typickým zástupcem je zejména velmi moderní pojišťovna Allianz, která nabízí skvělé povinné ručení!

Rychlost sjednání hlavní devízou!

Za hlavní plus povinného ručení u společnosti Allianz pojišťovna je stoprocentně rychlost. Pokud potřebujete povinné ručení uzavřít expresní metodou, tak právě u této pojišťovny je tato možnost největší. Povinné ručení je možné u Allianz pojišťovny uzavřít již do 7 minut, což je v podstatě u povinného ručení převratnou záležitostí. Vše je možné vykonat přímo online na internetových stránkách společnosti Direct. O spolehlivost Directu se není zapotřebí vůbec bát!

Slevy a zase slevy…

Hlavní roli pochopitelně u povinného ručení hrají slevy, které jsou poskytovány mnohými pojišťovnami. Třeba Allianz pojišťovna může nabídnout také velké množství zajímavých slev, které dosahují i několika procentní výše. Direct ovšem nabídne za každých 12 měsíců bez nehody 5% slevu z celkového pojistného. Maximální sleva může klidně dosáhnout až na celkových maximálních 50%. Cena je u Allianz ušita na míru přímo každému klientovi!

Stoprocentní asistenční služby

Asistenční služby pojišťovny Allianz fungují prakticky neustále.Služby se vztahují k odtahu vozidel při nehodách anebo poruchách. zajímavá a poutavá je mimo jiné zejména služba Top asist, která myslí prakticky na všechny situace, které mohou v souvislosti s provozem vozidla vzniknout! Na mysli máme třeba ztrátu klíče od vozu anebo zamrznutí zámku a podobné nepříjemné situace.

Linkuj.cz!

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Povinné ručení u Allianz určitě svou kvalitou uspokojí

Povinné ručení u Allianz určitě svou kvalitou uspokojí

Jezdit bez uzavřeného povinného ručení není prakticky vůbec možné. Pokud tak někdo činí, tak se vystavuje riziku velmi nepříjemných penále. Pojišťovny si velmi dobře hlídají své pojištěnce a jejich nabídka je v současné době velmi pestrá. Když bychom

Jak rychle získat povinné ručení?

Jak rychle získat povinné ručení?

Určitě víte o tom, že jste-li majiteli motorového vozidla, které máte zapsáno v registru vozidel, jste ze zákona povinni si platit povinné ručení.


Sjednejte si povinné ručení online po důkladném porovnání!

Sjednejte si povinné ručení online po důkladném porovnání!

Když bychom měli hledat pojištění, které disponuje přívlastkem povinné, tak by jím bylo bezesporu povinné ručení. Tento typ pojištění je opravdu nutnou záležitostí. Jestliže si konkrétní motorista povinné ručení nesjedná, je velmi pravděpodobné, že bude hodně tratit! Jednak může být pokutován Polici…

Povinné ručení a cestovní pojištění online

Povinné ručení a cestovní pojištění online

Uzavření povinného ručení anebo cestovního pojištění a ostatních druhů pojistek online není rozhodně ničím výjimečným. Naopak právě k této variantě se uchyluje stále větší počet zájemců a to především skrze výhody, jež skýtá. Nejprve bychom se mohli bavit o povinném ručení, jež se uzavírá online. Vý…