Finančník

Váš průvodce světem financí


RSS kanál


verze pro tisk

Proč vybrat povinné ručení u České podnikatelské pojišťovny

7. červenec 2011 Proč vybrat povinné ručení u České podnikatelské pojišťovny

Jednou z velmi zajímavých společností, které poskytují povinné ručení je zcela jistě Česká podnikatelská pojišťovna. Doby, kdy bylo možné si pojistit svůj automobil pouze u České pojišťovny, která měla na pojištění automobilů prakticky monopol, jsou již dávno pryč a je to právě Česká podnikatelská pojišťovna, která vytváří velmi konkurence schopného partnera mezi nejznámějšími pojišťovnami pohybujícími se mezi těmi, které poskytují jak povinné ručení, tak i další pojistné produkty. Podívejme se na tuto společnost pod drobnohledem.

Silné zázemí České podnikatelské pojišťovny

Česká podnikatelská pojišťovna rozhodně patří mezi pojišťovny, které disponují velmi silným zázemím. Za jejími zády stojí velká finanční skupina Vienna Insurance Group, jejíž součástí se stala Česká podnikatelská pojišťovna již v roce 2005. Česká podnikatelská pojišťovna v současné době spolupracuje také s mnohými jinými společnostmi, mezi které patří třeba banky jako Citibank anebo ČSOB.

Povinné ručení u České podnikatelské pojišťovny pod drobnohledem

Povinné ručení u České podnikatelské pojišťovny se vyznačuje zejména velmi příznivými cenami, které mnohdy podobné společnosti, jako je například pojišťovna Generali, nabídnout nemohou. Výše pojistného u České podnikatelské pojišťovny se odvíjí zejména od samotného typu automobilu a také od několika jiných dalších charakteristik jak vozu, tak i pojistníka. Jde zejména o jeho věk a také o trvalé bydliště a několik dalších důležitých charakteristik. Samozřejmostí je pochopitelně také výše bonusu, která je závislá na beznehodovém provozu automobilu či motocyklu.

Další produkty České podnikatelské pojišťovny

Mimo samotnou specializaci České podnikatelské pojišťovny v podobě poskytovaného povinného ručení a havarijního pojištění je třeba také počítat s dalšími druhy pojistek, které tato pojišťovna nabízí. Jde zejména o pojištění osob, pojištění odpovědnosti za škody a také o pojištění podnikatelů a firem.

Linkuj.cz!

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Povinné ručení od České podnikatelské pojišťovny

Povinné ručení od České podnikatelské pojišťovny

Nabídka uzavření povinného ručení u mnohých společností je velmi pestrá. V současné době nabízejí povinné ručení prakticky skoro všechny pojišťovny, které na území České republiky působí. Od roku 1989, kdy bylo prostředí pojištění vozidel demonopolizováno, si může člověk vybrat tu pojišťovnu, která …

Povinné ručení online: Proč není kalkulačka bez osobních údajů?

Pokud hledáte povinné ručení nebi si chcete udělat online srovnání výhodných produktů, obvykle musíte zadáte povinné osobní údaje. Proč tomu tak je?


Povinné ručení bude vyšší, jelikož pojišťovny musí platit více peněz za zranění

Povinné ručení bude vyšší, jelikož pojišťovny musí platit více peněz za zranění

Povinné ručení je pro všechny motoristy prakticky nutností, takže si jej musí bez diskuzí uzavřít. Skutečnost je taková, že skoro každým rokem dochází k velmi mírnému snížení sazeb za toto vlastně povinné pojištění. Od příštího roku by mělo ovšem dojít ke zdražení povinného ručení opět. Pro pojistit…

Jak vybírat efektivně povinné ručení

Jak vybírat efektivně povinné ručení

Povinné ručení jednoznačně patří mezi pojištění, které by člověk neměl podcenit. Důvodů k dlouhému vybírání té pravé pojišťovací společnosti je hned několik. V první řadě je třeba začít pochopitelně poměrně vysokou finanční částkou za povinné ručení. Ta může dosahovat bez větších problémů klidně i 5…