Finančník

Váš průvodce světem financí


RSS kanál


verze pro tisk

Hledá se výhodná půjčka pro důchodce…

3. prosinec 2010 Hledá se výhodná půjčka pro důchodce…

Dnešní moderní doba je různým úvěrům do značné míry nakloněna a půjčovat si mohou prakticky všichni lidé bez rozdílu pohlaví a věku. Skutečnost je ovšem taková, že je třeba hledat zajímavé společnosti, které jsou ochotny půjčit za opravdu výhodných podmínek. Existují ale přecijenom skupiny lidí, které jsou z pohledu úvěrů do jisté míry ohroženy. Jedná se především o důchodce a také o ženy na mateřské dovolené. Podívejme se na některé základní úvěry, které jsou určeny i pro důchodce. Dost dobře totiž musí být každému jasné, že bankovní společnosti zpravidla této skupině lidí půjčovat nechtějí. Nemají totiž dostatečnou záruku splacení.

Zkusit banky stojí zato

Než se člověk vydá do nebankovního sektoru, měl by určitě vyzkoušet banky. Ty disponují širokou nabídkou úvěrů, z nichž některé je možné získat i bez doložení aktuálního příjmu. Zajimavé produkty nabízí například Česká spořitelna anebo Komerční banka. Není ale problém také využít půjčkové portfolio GE Money Bank anebo dalších bankovních společností. Úroky u nich jsou zpravidla mnohem nižší, než je tomu u mnohých nebankovních společností.

Provident jako nejznámější možnost

Asi nejznámější nebankovní společností poskytující pújčky je společnost Provident. Ta má širokou síť svých zástupců, takže není problém ji kontaktovat prakticky odkudkoli v České republice. Půjčky od Providentu se pohybují v řádech tisíců až desetitisíců korun a velkou výhodou je zejména to, že si člověk může napoprvé půjčit až 60 000 korun. Předem přitom ví, jaké budou intervaly splácení této částky a také konkrétní výše daných splátek. Splácet mohou klienti Providentu bez problémů i v týdenním intervalu. Ideální je využík kalkulačku Provident, která přímo ukáže, jak to s úvěrem bude.

Ferratum velmi rychlou volbou

Společnost Ferratum je velmi moderní nebankovní společností, která je široké veřejnosti již dobře známa. Její půjčky začínají na 500 korunách a postupně se mohou zvyšovat. Půjčit si mohou klienti prostřednictvím internetu, kde na stránkách spoelčnostiu Ferratum vyplní online formulář. Pak již budou velmi rychle kontaktování zástupcem této společnosti.

Linkuj.cz!

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Půjčky pro důchodce od společnosti Start Credit

Půjčky pro důchodce od společnosti Start Credit

Důchodci jsou mnohdy zbytečně opomíjenou skupinou obyvatel, která má také své specifické požadavky na život. Důchodci mají občas poměrně velký problém s půjčkami, jelikož nejsou výdělečně činní a jediný jejich pravidelný příjem tvoří zpravidla důchod, který jim chodí v pravidelných intervalech buď n…

Výhodná půjčka České spořitelny

Výhodná půjčka České spořitelny

Potřebujete půjčit peníze, a to velmi rychle. Pokud ano, tak rozhodně neváhejte využít nejspolehlivějších možností úvěrů, které samozřejmě může obstarat Česká spořitelna.


Výhodná půjčka bez doložení příjmu

Výhodná půjčka bez doložení příjmu

Pokud si dnes potřebujete rychle půjčit peníze, máte pochopitelně spousty různých alternativ. Ne všechny jsou ovšem úplně ideální a dokážou nabídnout peníze téměř každému žadateli. Především banky jsou často k mnohým žadatelům značně odmítavé, jelikož potřebují dostatečnou bonitu konkrétního žadatel…

Výhodná rychlá SMS půjčka od společnosti Ferratum

Výhodná rychlá SMS půjčka od společnosti Ferratum

Rychlé půjčky jsou v současné době poměrně hodně oblíbené a lidé je volí stále častěji. Divit se této skutečnost nelze, jelikož platy mnohých z nás často na uspokojení našich potřeb stačí jen velmi těžko. Tyto půjčky sice většinou nabízejí mnohé společnosti, nicméně ne všechny jsou zrovna transparen…