Finančník

Váš průvodce světem financí


RSS kanál


verze pro tisk

Kalkulačka Provident přesně napoví!

29. září 2010 Kalkulačka Provident přesně napoví!

Provident je společností, která je právem řazena k největším a nejznámějším nebankovním poskytovatelům úvěrů působících na českém finančním trhu. Jedná se o důvěryhodnou společnost, jež je součástí velké mezinárodní skupiny International Personal Finance.

Ta působí i v několika velkých evropských zemích. Budeme-li konkrétní, tak v Maďarsku, Polsku, Rumnunsku a na Slovensku. Dokonce se tato velká finanční skupina prosadila i na mexickém finančním trhu! Půjčky Provident jsou ve střední Evropě také hodně známé, k čemuž přispívá i poměrně masivní reklama. Za hlavní výhodu Provident půjčky u této společnosti je považována zejména jednoduchost jejího poskytnutí!

Základní charakteristiky půjčky Provident

Základním produktem společnosti Provident je pochopitelně menší úvěr, který začíná na hotovosti 3 000 korun. Půjčky Provident jsou určeny zejména pro lidi, kteří nepotřebují příliš velkou hotovost, nicméně je možné si půjčit až 50 000 korun!

Ideální je tento typ půjčky pro ty, kteří potřebují jistou sumu peněz v poměrně krátkém časovém okamžiku! Jde například o vyrovnání momentálního deficitu v rodinném rozpočtu anebo o částku, která prostě člověku v jisté chvíli chybí!

Kalkulačka Provident jako záruka transparentnosti

Když se chce člověk podívat přímo na konkrétní podmínky půjčky u Providentu, je pro něj ideální zjistit si veškeré podrobnosti. Ty jsou k dispozici v případě, že si tento potenciální klient klikne na kalkulačku Provident. Ta se nachází přímo na hlavních stránkách této společnosti.

Skrývá v sobě hned několik detailů ohledně půjčky. Kalkulačka Provident prozradí přímo, kolik si člověk půjčí, jak dlouhou bude samotnou půjčku splácet, jaké je RPSN a také pochopitelně výše splátek! Bez problémů lze také jezdit posuvníkem, který se posunuje dle možné půjčené částky.

Další výhody této půjčky jsou jasné…

Mezi další výhody půjčky Provident také patří určitě ta skutečnost, že se jedná o půjčky bez registru. Při jejich poskytování tedy není nahlíženo do registrů dlužníků, kterých je hned několik!

Bankovní společnosti do těchto registrů nahlíží v podstatě při skoro každém úvěrovém produktu! Velkým plusem je také rychlost poskytnutí půjčky a také možnost jejího získání online anebo prostřednictvím SMS zprávy.

Linkuj.cz!

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

chetioui

neděle, 17. duben 2011
22:33

dobry den,mam dotaz vzala jsem si u provident pujcku v celkove vysi 10.000 a tydeni splatky cini 384 kc , zapaltila jsem uz 9X a prvni splatka byla 500 a dalsi platim vzdy 400kc ted mi bylo receno ze mam nedoplatek 150kc a ja nechapu proc, prosim o vysvetleni dekuji p. chetioui


posted by: chetioui [Odpovědět]

Čtěte také...

Hypoteční kalkulačka vám to spočítá!

Hypoteční kalkulačka vám to spočítá!

Dnešní moderní doba se prakticky neobejde bez toho, že by si člověk musel vzít nějaké ty půjčky, prostřednictvím nichž si plní své sny. Pokud si chce konkrétní člověk splnit i svůj sen o bydlení, tak si musí velmi důkladně promyslet, jestli si vezme hypotéku anebo třeba takový překlenovací úvěr ze s…

Půjčte si přesně podle svých představ

Půjčte si přesně podle svých představ

Potřeba půjčit si peníz je pro každého člověka známá jak z vlastní zkušenosti, tak mnohdy i nějakým způsobem zprostředkovaně. Pokud chce člověk začít třeba s podnikatelskou dráhou anebo si potřebuje pouze půjčit nějaké finanční prostředky třeba na některé výrobky, po kterých touží, může volit jak kl…


Povinné ručení online: Proč není kalkulačka bez osobních údajů?

Pokud hledáte povinné ručení nebi si chcete udělat online srovnání výhodných produktů, obvykle musíte zadáte povinné osobní údaje. Proč tomu tak je?

Provident: Nebankovní půjčky bez registru

Provident: Nebankovní půjčky bez registru

Společnost Provident byla založena již v roce 1880 ve Velké Británii. Do České republiky se dostala roku 1997. Od této doby získala více než 260 000 českých zákazníků. Každý čtyřicátý Čech si Provident vyzkoušel.