Finančník

Váš průvodce světem financí


RSS kanál


verze pro tisk

Provident: Nebankovní půjčky bez registru

7. červenec 2012 Provident: Nebankovní půjčky bez registru

Společnost Provident byla založena již v roce 1880 ve Velké Británii. Do České republiky se dostala roku 1997. Od této doby získala více než 260 000 českých zákazníků. Každý čtyřicátý Čech si Provident vyzkoušel, navíc obliba této nebankovní společnosti roste.

Zárukou nebankovní společnosti Provident je dlouhá historie a mnoho spokojených zákazníků. Kdyby Provident podváděl své klienty nebo by do smluv skrýval právní kličky, formulace pod čarou atd., rozhodně by se neudržel na trhu tak dlouho.

U Providentu si můžete půjčit od 4 000 do 50 000 korun. Všechny provident půjčky jsou bez ručitele a to i na 50 000 korun. Samozřejmostí je přehledná a jednoduchá smlouva. Obávat se rozhodně nemusíte ani skrytých poplatků.

Děláte si starosti z úroků, neboli RPSN ? V tom případě zvolte přehlednou kalkulačku. Okamžitě můžete vidět měsíční splátku, dobu splácení, celkové náklady a další. Kalkulačka splátek nabízí velmi jednoduchý a užitečný přehled, kterého byste před podepsáním smlouvy měli využít.

Jak sjednat půjčku provident

Provident nabízí bezúčelné a velmi rychlé (do dvou dnů) půjčky. Zajímá vás, jak si to může dovolit? Důvod je jednoduchý a ve vysokých úrokách to není, úroky jsou velmi rozumné. Provident využívá internetu. Nemusíte tedy platiti tolik zaměstnanců a může vám nabídnout výhodnější půjčku.

Žádost o půjčku provident můžete během pár minut vyřídit na internetu. Stačí pouze vyplnit šest políček, vybrat pohlaví a souhlasit s podmínkami. Do online formuláře vyplňujete jen nejdůležitější informace (celé jméno, rodné číslo, výše půjčky a kontakt). Po vyplnění formuláře budete kontaktováni pracovníkem Providentu, domluvíte detaily smlouvy a pokud naleznete společnou řeč, domluvíte se na podepsání smlouvy (třeba u vás doma), případně předání peněz.

Linkuj.cz!

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Nebankovní půjčky bez registru pro všechny…

Nebankovní půjčky bez registru pro všechny…

Velmi moderní variantou půjček jsou bezesporu nebankovní půjčky bez registru. Ty jsou vhodné prakticky pro každého, kdo již nemá šanci půjčit si v některé z bankovních společností. Na půjčky bez registru nemusíte čekat nikde v prostorách banky dlouhé fronty a není třeba u nich také splňovat řadu pod…

Nebankovní půjčka bez registru od Providentu

Nebankovní půjčka bez registru od Providentu

Potřebujete půjčit peníze, ale nevěříte společnostem, které poskytují nebankovní půjčky? Vyzkoušejte Provident , na našem trhu je již od roku 1997 a uspokojil tisíce klientů. Přidejte se k jeho spokojeným zákazníkům i vy.


Krátkodobé půjčky do výplaty bez registru ihned a bez registru SOLUS

Co jsou to krátkodobé půjčky? Jedná se většinou o půjčky, které jsou poskytováný krátkodobě. Zpravidla doba půjčky netrvá déle jak měsíc. Po měsíci můžete uhradit poplatek i půjčku, ale je možné půjčku také prodloužit. U většiny poskytovatelů těchto půjček pak není třeba dokládat výpis z registru dl…

Rychlé půjčky od Providentu: Bezhotovostní půjčky Provident

Rychlé půjčky od Providentu: Bezhotovostní půjčky Provident

Každý, kdo si někdy půjčoval peníze, zná pravděpodobně společnost Provident. Její reklamy běží na každém televizním kanále. Prezentuje se jako nebankovní společnost poskytující rychlé a jasné úvěry pro každého z nás. Jaké jsou výhody půjčky Provident a jak tedy peníze získat?