Finančník

Váš průvodce světem financí


RSS kanál


verze pro tisk

Půjčka do 10 000 se dá sehnat všude…

31. leden 2011 Půjčka do 10 000 se dá sehnat všude…

Půjčka do 10 000 korun je v současné době možná prakticky kdekoli. V první řadě je možné obejít bankovní společnosti, které ovšem většinou potřebují nějaké záruky. Mezi ty patří logicky výše příjmu klienta a také to, jestli má se zaměstnavatelem uzavřenou smlouvu na dobu neurčitou. Pokud tomu tak není, je většinou problém a takovémuto člověku nezbude, než si zajít do některé nebankovní společnosti a půjčit si buď osobně, anebo prostřednictvím internetu. Hojně využívaná je také SMS půjčka a další typy úvěrů. Podívejme se tedy na základní bankovní i nebankovní úvěry do 10 000 korun.

Půjčka do 10 000 u banky

Bankovní společnosti nabízejí široké spektrum menších půjček. Tak třeba Česká spořitelna nabízí půjčku až do výše 500 000 korun bez ručitele. Klienti si mohou půjčit klidně i do výše 10 000 korun za poměrně slušný úrok. Z dalších bankovních společností se nabízí k takovéto nízké půjčce třeba Komerční banka. Jinak je ale možné jmenovat i třeba UniCredit Bank. Úvěr nízká splátka je nabízen i Raiffeisen. Bez ručitele si mohou klienti půjčit do stejné výše jako u České spořitelny, tedy do 500 000 korun.

Nebankovní společnosti a nízké půjčky

U nebankovních společností je také nabídka poměrně široká. Hodně známá je třeba společnost Home Credit. Její nebankovní půjčky do 150 000 korun jsou poměrně známé. Zdarma je jak pořízení půjčky, tak i její předčasné splacení. Výše půjčky ovšem začíná právě na 10 000 korunách. Z dalších společností bychom měli jmenovat třeba společnost Cetelem anebo jiné nebankovní společnosti nabízející opravdu nízké půjčky. Typická je třeba společnost Provident. Její půjčky začínají na těch nejnižších obnosech a mohou dosáhnout až do 60 000 korun.

Půjčky na internetu

Půjčky na internetu jsou určeny hlavně pro lidi, kteří již nemají šanci u bank a jsou vedeni v některém z registrů dlužníků. Jednou ze společností poskytujících takovéto půjčky je bezesporu Ferratum. Jinak je třeba také ještě jmenovat společnosti, které nabízejí půjčky přes SMS, tedy takzvané finské půjčky.

Více na www.ipujckyonline.cz

Linkuj.cz!

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Fred Frank

pondělí, 9. květen 2011
15:12

Pro koho se to může týkat:
E-úvěr nabízí rychlou a spolehlivou půjčku ve výši 4%, míra zájmu jednotlivých společností budou k povznesení jejich finanční postavení.
Spojit se s USA prostřednictvím e-mailu na e-loans1@live.com pro použití v případě zájmu jen.
I vychutnat vynikající podnikání s vámi.
S pozdravem
Fred Frank


posted by: Fred Frank [Odpovědět]

Čtěte také...

Půjčka bez registru

Půjčka bez registru

Při hledání vhodné půjčky se vám může stát, že nenaleznete potřebnou instituci či poskytovatele, který by byl ochotný přehlédnout některé skutečnosti ohledně vaší platební bonity. Centrální registr dlužníků je velkým strašákem velkého počtu žadatelů.

Půjčka do 10 000

Půjčka do 10 000

Sehnat menší půjčky nemusí být až tolik jednoduché. V případě, že člověku nevadí vysoké RPSN, určitě narazí na některou ze společností poskytujících takovéto úvěry ihned. V případě, že ovšem nechce konkrétní zájemce někomu nepříjemně naletět, určitě bud pečlivě mezi společnostmi poskytujícími takové…


Půjčka bez nahlížení do registru a zástavy ihned na účet

Půjčka bez nahlížení do registru a zástavy ihned na účet

Rozbilo se vám auto, pračka, myčka nebo děti potřebují na školní výlet, tábor, nové boty a vy nemáte kde pořád brát? Pomohou vám solidní rychlé půjčky bez nahlížení do registru, které jsou snadno dostupné i když máte nízký příjem nebo nemáte možnost

Krátkodobá SMS půjčka

Krátkodobá SMS půjčka

Krátkodobé půjčky jsou stále populárnější. Zatímco u běžných úvěrů je potřeba počítat s tím, že je budeme splácet po mnoho měsíců, což spoustě lidem nemusí vyhovovat, krátkodobé půjčky mají splatnost jen několik dní či týdnů. Příkladem je oblíbená SMS půjčka, která poskytuje peníze do výše 10.000 Kč…