Finančník

Váš průvodce světem financí


RSS kanál


verze pro tisk

Půjčka do 10 000

21. únor 2011 Půjčka do 10 000

Sehnat menší půjčky nemusí být až tolik jednoduché. V případě, že člověku nevadí vysoké RPSN, určitě narazí na některou ze společností poskytujících takovéto úvěry ihned. V případě, že ovšem nechce konkrétní zájemce někomu nepříjemně naletět, určitě bud pečlivě mezi společnostmi poskytujícími takovéto půjčky vybírat. Získat je možné takovéto půjčky jak v bankovních ústavech, tak i v nebankovních společnostech. Ty jsou pochopitelně z pohledu vstřícnosti mnohem disponovanější, než je tomu u bank, nicméně jejich podmínky nemusí být zrovna ideální a pro klienta dvakrát výhodné!

Bankovní půjčka do 10 000

Když si někdo bude chtít půjčit v bance, tak má rozhodně menší šanci, než je tomu u nebankovních společností. Banky si velmi dobře hlídají své potenciální klienty a vyžadují poměrně slušné záruky. Základem je pochopitelně hlavně potvrzení o výši a pravidelnosti příjmů konkrétního žadatele o úvěr.

Nebankovní půjčka do 10 000

Nebankovní půjčky do 10 000 nabízejí také zajímavé možnosti. V první řadě je třeba říct, že mnohdy dochází i k tomu, že nebankovní společnosti půjčují i osobám, které již nějaké ty závazky vůči určitým společnostem mají. Jedná se o takzvané půjčky bez registru. Jejich vyřízení bývá zpravidla velmi rychlé a není problém je dokonce vyřídit i přímo prostřednictvím internetového formuláře na stránkách určité společnosti.

RPSN v hlavní roli

Jednu z hlavních rolí hraje u půjčky do 10 000, stejně jako i u dalších rozličných úvěrů výše RPSN, tedy roční úrokové sazby. Výše této sazby se většinou pohybuje kolem 5 procent. U nebankovních společností se ovšem může vyšplhat i nad 10 procent, což už pomaličku zavání lichvou. Klienti takových společností tímto způsobem mohou přijít o hodně velké množství vlastních vynaložených finančních prostředků.

Linkuj.cz!

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Krátkodobá SMS půjčka

Krátkodobá SMS půjčka

Krátkodobé půjčky jsou stále populárnější. Zatímco u běžných úvěrů je potřeba počítat s tím, že je budeme splácet po mnoho měsíců, což spoustě lidem nemusí vyhovovat, krátkodobé půjčky mají splatnost jen několik dní či týdnů. Příkladem je oblíbená SMS půjčka, která poskytuje peníze do výše 10.000 Kč…

Finská půjčka

Finská půjčka

Finská půjčka, též SMS půjčka je velmi populární. Právě v této době zažívá „boom“ ve střední Evropě. Jedná se o službu, která se maximálně přizpůsobila zákazníkovi. Vše je snadné a rychlé.


Rychlá půjčka online

Rychlá půjčka online

Ocitnout se bez peněž není v dnešní době ničím výjimečným. Do takové situace se může dostat každý z nás, ať už vlastní vinou, či vinou někoho jiného. V takové situaci, pokud vám tedy nepůjčí kamarádi nebo rodinní příslušníci, vás může zachránit jedině půjčka. Podívejte se, jaké možnosti nabízí rychl…

Půjčka do výplaty

Půjčka do výplaty

Rozhodující roli v životě člověka hraje pochopitelně zejména zdraví. Pravda je ovšem taková, že je nutné mít také peníze, které mohou pomoct. Důležitý je hlavně vysoký