Finančník

Váš průvodce světem financí


RSS kanál


verze pro tisk

Půjčka do 24 hodin udíví rychlostí i výškou úroků

26. listopad 2010 Půjčka do 24 hodin udíví rychlostí i výškou úroků

Rychlé půjčky jsou v současné době pravděpodobně nejoblíbenějším produktem nebankovní sféry. V nebankovním sektoru je možné využít hned několika možností jak si vypůjčit určitou sumu peněz. Záleží pouze na klientovi, jakou z nabízených částek zvolí. Půjčky do 24 hodin nabízejí jak menší obnosy, tak i poměrně velké finanční částky. Ty bývají často vyváženy poměrně vysokou úrokovou sazbou. Podívejme se na některé základní půjčky tohoto charakteru.

Společnost Ferratum a její rychlá půjčka

Jednou z předních nebankovních společností, které poskytují nebankovní rychlé půjčky do 24 hodin je zcela jistě Ferratum. Rychlá půjčka této společnosti se pohybuje v několika cenových relacích. První půjčka od Ferratum se pohybuje v rozmezí od 500 do 2000 korun. V případě, že se klient rozhodne pro vyšší půjčku, musí si půjčit nejprve tuto nižší částku a až poté bude při řádném splácení vyhodnocen společností jako spolehlivý. Do letošních Vánoc nabízí Ferratum půjčku 1000 korun, která je osvobozena od poplatků za její pořízení.

Home Credit a jejich půjčka

Hodně známou společností, kterou má spousta lidí spjatou spíše s nakupováním na splátky, je Home Credit. Půjčit si klienti mohou od 10 do 150 000 korun. K uzavření smlouvy o půjčce stačí pouze to, aby konkrétní člověk byl plnoletý a také potvrzení o jeho příjmech. Půjčit si mohou klienti bez problémů z pohodlí svého domova prostřednictvím internetu. Flexibilita je samozřejmostí, přičemž klienti si mohou do značné míry přizpůsobit délku splácení.

Provident

Hodně známou společností nabízejí hotovostní půjčky od 3 000 do 50 000 korun je společnost Provident. Ta disponuje velmi přehlednými internetovými stránkami, na kterých stačí pouze vyplnit online formulář a půjčka bude vyřízena během několika hodin. K zapůjčení finanční hotovosti není třeba ručitele. U půjčky nejsou účtovány žádné skryté poplatky a vyznačuje se také hodně velkou flexibilitou. Oproti bankovním půjčkám má Provident vyšší RPSN, nicméně rychlost je často rozhodující.

Linkuj.cz!

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Online půjčky do 24 hodin

Online půjčky do 24 hodin

Půjčky na internetu jsou častým tématem mnohých diskuzí, jelikož právě ony mohou nabídnout peníze rychle a bezproblémově. Online půjčky se vyznačují celou řadou výhod, s nimiž se u klasických bankovních půjček většinou setkat nemůžeme. Rychlá online půjčka do 24 hodin je jednoduchá a vzít si ji moho…

Co je fixace úrokové sazby hypotéky a co má vliv na výši úroku hypoték?

Co je fixace úrokové sazby hypotéky a co má vliv na výši úroku hypoték?

Chcete si za pomoci hypotéky pořídit nové bydlení? Neorientujete se ve finančních pojmech a zajímá Vás, to je to vlastně fixace úrokové sazby hypotéky? V tom případě jste na správném místě!


Nebankovní půjčky do 24 hodin přes SMS

Nebankovní půjčky do 24 hodin přes SMS

Dostat se do finančních potíží je více než jednoduché. Stačí jeden, čí více neočekávaných výdajů a problém je na světě. Naštěstí dnes existuje několik způsobů, které vaše nesnáze vyřeší snadno a rychle.

Půjčka bez příjmu je u určitých společností k dosažení!

Půjčka bez příjmu je u určitých společností k dosažení!

Když si někdo potřebuje půjčit, tak první věcí, která bude jakoukoli bankovní společnost zajímat, bude to, jestli je schopen svým závazkům včasně dostát. Pokud tomu tak nebude, nebo alespoň banka o tom nebude přesvědčena, tak se tento člověk může spolehnout na to, že od ní nedostane ani korunu! I pr…