Finančník

Váš průvodce světem financí


RSS kanál


verze pro tisk

Půjčka se zástavou se vyplatí

4. prosinec 2016 Půjčka se zástavou se vyplatí

Máte momentálně finanční problémy a nevíte, jakým způsobem byste se mohli dostat z této nezáviděníhodné situace ven? Pak zbystřete! Zaměříme se totiž na možnosti, které se vám nabízejí. Hned v úvodu je třeba vyloučit, že byste se mohli s úspěchem obrátit na některou z bank. Ty vyžadují vcelku striktní podmínky, jež splňuje v současnosti bohužel pouze hrstka vyvolených. Zajímavé jsou i rychlé online půjčky, nicméně i ty už vyžadují například bezdlužnost nebo přítomnost pravidelného příjmu ze strany žadatele. Naším tipem jsou půjčky se zástavou.

Zastavíte majetek a získáte hotovost

Půjčky se zástavou majetku fungují velmi jednoduše. Pouze si necháte zastavit svůj majetek a následně budete čerpat finanční prostředky. Systém těchto úvěrů je velmi jednouchý. Pouze čerpáte hotovost na základě ceny konkrétního automobilu, motocyklu, nemovitosti ale i například luxusních hodinek. Záleží pouze na vás, jaký svůj majetek se rozhodnete nechat ocenit a zastavit. V případě vaší dobré platební morálky se není třeba o zastavené věci obávat.

Dozastavy.cz vám pomůže

Jednou z pozoruhodných služeb nacházejících se na trhu je Dozastavy.cz. Nabídka je zde opravdu pestrá a zastavit můžete nechat jak nemovitosti, tak i jakákoli vozidla, případně i další cennosti, jako jsou například luxusní značkové hodinky. Velkou výhodou je fakt, že můžete obdržet finanční prostředky až do výše 85 % hodnoty zastavených věcí. K získání úvěru budete potřebovat pouze vlastní občanský průkaz a doklad, že zastavovaná věc vám skutečně patří. Díky mobilní zastavárně může být vše vyřízeno i u vás doma.

Absence kontroly bonity

V každém případě se nemusíte bát, že by poskytovatel nějakým způsobem zkoumal vaši bonitu. Autozastavárna a zastavárna s centrální pobočkou Praha, kterou provozuje společnost Dozastavy.cz, provádí autozástavy po celé České republice nonstop. Obrátit se na její služby můžete kdykoli s tím, že její zástupci nebudou zjišťovat, zdali máte dluhy někde jinde. Postačí jim pouze vámi zastavená nemovitost nebo jiný majetek.

Linkuj.cz!

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Investice do zlata a stříbra se stále vyplatí

Investice do zlata a stříbra se stále vyplatí

Disponujete finančními prostředky a hodláte je nějakým způsobem co možná nejefektivněji investovat? Pokud ano, měli byste si rozmyslet, jak budete postupovat. Možností investic je totiž velké množství. Klasiku představuje nákup nemovitostí. Jejich cena ovšem vcelku hodně osciluje v důsledku vývoje n…

Kdy se vyplatí rozhodčí doložka

Kdy se vyplatí rozhodčí doložka

Rozhodčí doložka je termínem, který některé firmy a dokonce i fyzické osoby nemají příliš v oblibě. Jsou ale naopak i mnohé společnosti, které považují rozhodčí doložku za něco, co jim může v určitých konkrétních situacích hodně pomoct.


Které nebankovní půjčky se vyplatí

Které nebankovní půjčky se vyplatí

Vycházet z toho, že každá nebankovní půjčka je primárně kvalitní, určitě není ideální. Naopak je třeba brát v potaz konkurenční boj jednotlivých nebankovních institucí, které se snaží mnohdy doslova podbízet a slibovat něco, co nemohou v žádném případě splnit. Rozhodně tak není od věci využít pouze …

Vyplatí se investovat do registrování ochranné známky?

Vyplatí se investovat do registrování ochranné známky?

Pokud máte nějaký nový nápad, který chcete zrealizovat a začít na jeho základě podnikat, je dobré jej hned na počátku nějakým způsobem ochránit, aby vám jej nevzala konkurence. Účinným řešením je registrace ochranné známky.