Finančník

Váš průvodce světem financí


RSS kanál


verze pro tisk

Půjčky bez potvrzení o příjmu přes SMS

26. březen 2012 Půjčky bez potvrzení o příjmu přes SMS

Potkali vás v tomto měsíci nečekané výdaje a vaše finanční zásoby se dostaly na nulu? Potřebujete půjčit peníze právě teď, abyste překonali několik následujících dnů do výplaty? Pokud ano, tak je pro vás SMS půjčka přímo stvořena.

Stačí-li vám 500 – 10 000 korun, tak je pro vás SMS půjčka vhodná. Navíc jestli vyžadujete finance právě teď, tak je SMS půjčka zřejmě jediným řešením. Samozřejmě můžete požádat vaši rodinu, případně kamarády, ale proč to dělat a ponižovat se, když můžete tento problém vyřešit velmi elegantně?

SMS půjčka předpokládá splacení ihned po obdržení výplaty. Je tedy vhodná pro všechny lidi s pravidelným příjmem. I kvůli této podmínce je nabízena lidem ve věku 25 – 65 let, nebankovní společnost se snaží pokrýt hlavně aktivní skupinu obyvatel.

SMS půjčka má velmi jednoduchá pravidla. Stačí, abyste půjčenou částku vrátili do daného data s úrokem 25 procent (úrok je vždy stejný). To znamená na každé tisícikoruně přeplatit 250 korun. Navýšení nastává pouze v případě, kdy dlužník nezaplatí do data splatnosti. K celkové částce se připočítá dalších 10 procent a zákazník je vyzván k zaplacení. Ovšem tento krok je naprosto zbytečný, protože stačí požádat o prodloužení splatnosti a všem problémům i poplatkům se vyhnete.

Žádost o SMS půjčky

Zažádat o Kredia SMS půjčku je maximálně jednoduché a zvládlo by to i malé dítě. Máte dvě možnosti, buď vyplníte online formulář přímo na stránkách výrobce, nebo požádáte via SMS. Správný tvar a telefonní číslo naleznete opět na stránkách poskytovatele SMS půjčky. Žádost vám zabere pouze minutu a již během chvíle dostanete zprávu o stavu vaší půjčky. Pokud vše proběhne bez problémů, tak již do 24 hodin můžete peníze využít a to na cokoliv.

Linkuj.cz!

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Rychlé půjčky bez potvrzení příjmu

Rychlé půjčky bez potvrzení příjmu

Finanční prostředky samozřejmě nemá každý a mnohým lidem často chybějí. Naštěstí ale v dnešní době není již tolik složité najít některou finanční instituci, která je schopna poskytnout takové podmínky, s nimiž se člověk spokojí.

Nebankovní půjčky do 24 hodin přes SMS

Nebankovní půjčky do 24 hodin přes SMS

Dostat se do finančních potíží je více než jednoduché. Stačí jeden, čí více neočekávaných výdajů a problém je na světě. Naštěstí dnes existuje několik způsobů, které vaše nesnáze vyřeší snadno a rychle.


Půjčky bez příjmu může využít prakticky každý

Půjčky bez příjmu může využít prakticky každý

V dnešní době má stálé zaměstnání jisté čím dál tím méně lidí a v podstatě každému se může podařit, že o své zaměstnání přijde. Půjčit si peníze v takovéto situaci zrovna není jednoduché, jelikož většina bankovních ústavů si zakládá na tom, že si své klienty ještě předtím, než jim poskytnou půjčku, …

Půjčky od Providentu bez doložení příjmů a nahlížení do registrů

Půjčky od Providentu bez doložení příjmů a nahlížení do registrů

Půjčky jsou nejen v současné době hodně diskutovaným tématem a jejich volba není jednoduchá, jelikož je možné najít velké množství společností, které jsou k zákazníkům neupřímné a mají pouze vidinu svého vlastního zisku. Takovéto společnosti velmi často dávají svým dlužníkům obrovská penále za nespl…