Finančník

Váš průvodce světem financí


RSS kanál


verze pro tisk

Rychlé půjčky od Providentu: Bezhotovostní půjčky Provident

9. duben 2012 Rychlé půjčky od Providentu: Bezhotovostní půjčky Provident

Každý, kdo si někdy půjčoval peníze, zná pravděpodobně společnost Provident. Její reklamy běží na každém televizním kanále. Prezentuje se jako nebankovní společnost poskytující rychlé a jasné úvěry pro každého z nás. Jaké jsou výhody půjčky Provident a jak tedy peníze získat?

Pro koho je půjčka Provident určena

Peníze od Providentu může získat opravdu každý. Nezáleží na tom, zda jste podnikatel, zaměstnanec, důchodce nebo na mateřské. Kritériem pro poskytnutí půjčky je pravidelný příjem. To ale nemusí znamenat jen příjem ze zaměstnání nebo podnikání. I rodičovský příspěvek vám dokáže pokrýt půjčky online . Pro to, abyste o ni mohli žádat, musíte být starší 18 let a mít trvalé bydliště v ČR.

Výhody půjčky Provident

Provident se pyšní tím, že jejich smlouvy o úvěrech jsou naprosto přehledné a srozumitelné. Předem dopředu víte, kolik peněz zaplatíte. Neexistují žádné skryté poplatky. Provident vám půjčí peníze ve výši 4.000 - 50.000 korun. Splácet můžete 45 nebo 60 týdnů. Půjčka je vyřízena zdarma. Nepotřebujete žádného ručitele a za co peníze utratíte, to je jen na vás.

Velkou předností je to, že si pro peníze nemusíte nikam chodit. Žádost vyřídíte snadno online nebo telefonicky a peníze vám obchodní zástupce přinese až do domu. Stejně tak je možné domluvit i splácení. Pokud nevlastníte bankovní účet, pro pravidelné splátky si budou z Providentu chodit k vám.

Podmínky získání půjčky

Získat peníze od Providentu je snadné. Zažádejte o Provident půjčky online! Připravte si dva doklady totožnosti (občanský průkaz + cestovní či zbrojní pas, rodný list nebo řidičský průkaz), telefonní číslo, údaje o zaměstnavateli nebo podnikání a také doklad prokazující bydliště v Čechách. Tím může být jakákoli faktura, která vám domů chodí, nebo SIPO. S těmito doklady nic nebrání tomu, abyste si peníze mohli brzy užívat.

Linkuj.cz!

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Porovnáváme půjčky Provident a bankovní půjčky

Porovnáváme půjčky Provident a bankovní půjčky

Půjčit si čas od času potřebuje prakticky každý člověk. Samotný úvěr většinou není problematický za určitých podmínek. Jsou to právě tyto podmínky, které zpravidla rozhodují o tom, jestli člověk využije bankovní anebo nebankovní půjčky. Oba dva typy půjček mají svá pro i proti. Stačí se pouze podíva…

Půjčky od Providentu bez doložení příjmů a nahlížení do registrů

Půjčky od Providentu bez doložení příjmů a nahlížení do registrů

Půjčky jsou nejen v současné době hodně diskutovaným tématem a jejich volba není jednoduchá, jelikož je možné najít velké množství společností, které jsou k zákazníkům neupřímné a mají pouze vidinu svého vlastního zisku. Takovéto společnosti velmi často dávají svým dlužníkům obrovská penále za nespl…


Provident: Nebankovní půjčky bez registru

Provident: Nebankovní půjčky bez registru

Společnost Provident byla založena již v roce 1880 ve Velké Británii. Do České republiky se dostala roku 1997. Od této doby získala více než 260 000 českých zákazníků. Každý čtyřicátý Čech si Provident vyzkoušel.

Jak získat půjčky Provident?

Jak získat půjčky Provident?

Společnost Provident je jednou z nejznámějších nebankovních společností, která nabízí široké spektrum zajímavých půjček, díky nimž lze získat hotovost poměrně rychle a bez komplikací. Vybírat si lze hned z několika finančních produktů, jež jsou šity klientům přímo na míru. Provident Financial je spo…