Finančník

Váš průvodce světem financí


RSS kanál


verze pro tisk

SMS půjčka: 5000 bez nahlížení do registrů

13. březen 2012 SMS půjčka:  5000 bez nahlížení do registrů

Při akutním nedostatku volných finančních prostředků je potřeba si co nejrychleji domluvit půjčku. Na půjčky dnes můžete narazit takřka na každém kroku, je však potřeba volit takové, které jsou ověřené a u nichž nehrozí, že byste nakonec platili výrazně vyšší poplatky a úroky, než je vám při sjednání smlouvy řečeno.

Peníze do 15 minut od schválení? Není to nemožné

Zajímavou alternativou ke klasickým půjčkám je takzvaná SMS půjčka. Jedná se o produkty, které si zakládají na rychlosti. Počítá se zde s tím, že člověk potřebuje peníze rychle a jen na krátký časový úsek. Proto se těmto půjčkám také někdy říká krátkodobé půjčky, neboť doba splatnosti se pohybuje jen v řádech dnů a nikoliv měsíců či dokonce let tak, jak je tomu v případě běžných úvěrů a půjček.

SMS nebankovní půjčky jsou výhodné v tom, že peníze můžete mít k dispozici na vašem účtu během pouhých patnácti minut od schválení. Žádost se podává jednoduše pomocí online formuláře nebo přes SMS. Stačí si zvolit výši půjčky, dobu splatnosti a vyplněný formulář či SMS v řádném formátu poslat. Po obdržení žádosti je pak o jejím schválení či zamítnutí rozhodnuto během několika minut.

Přednosti SMS půjčky

Nebankovní půjčky, mezi něž se SMS půjčky řadí, jsou mezi veřejností stále populárnější. Jsou zde totiž přeci jen jiná pravidla nežli v případě běžných bankovních půjček. Obvykle ani není kladen tak velký důraz na příjem žadatele, na případnou účast v registru dlužníků a na další záležitosti ( věk apod.). Půjčky online jsou navíc snadno a rychle dostupné, není potřeba běhat někam do pobočky společnosti, vše lze vyřešit přes internet či telefon.

SMS půjčky v České republice poskytuje kupříkladu společnost Ferratum, která tyto půjčky nabízí za jasných a transparentních podmínek, není třeba se obávat nějakých skrytých poplatků . V případě potřeby lze původní termín splátek ( max. 30 dní) odložit až o 30 dní.

Linkuj.cz!

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Půjčka bez nahlížení do registru a zástavy ihned na účet

Půjčka bez nahlížení do registru a zástavy ihned na účet

Rozbilo se vám auto, pračka, myčka nebo děti potřebují na školní výlet, tábor, nové boty a vy nemáte kde pořád brát? Pomohou vám solidní rychlé půjčky bez nahlížení do registru, které jsou snadno dostupné i když máte nízký příjem nebo nemáte možnost

Půjčka bez nahlížení do registru se mnohým lidem může vyplatit!

Půjčka bez nahlížení do registru se mnohým lidem může vyplatit!

Mnozí lidé se snaží o kvalitní půjčku velmi dlouhou dobu a výsledkem jsou pouze odmítavé postoje bankovních společností. V případě, že tito lidé mají uspět, musí buď přehodnotit svou strategii v žádání o úvěry, anebo se obrátit na nebankovní společnosti, které jsou ochotny nabídnout i půjčky bez nah…


Půjčky od Providentu bez doložení příjmů a nahlížení do registrů

Půjčky od Providentu bez doložení příjmů a nahlížení do registrů

Půjčky jsou nejen v současné době hodně diskutovaným tématem a jejich volba není jednoduchá, jelikož je možné najít velké množství společností, které jsou k zákazníkům neupřímné a mají pouze vidinu svého vlastního zisku. Takovéto společnosti velmi často dávají svým dlužníkům obrovská penále za nespl…

Sháníte peníze, ale bankovní společnost se k vám obrátila zády? Měly by vás zajímat rychlé úvěry bez nahlížení do registru!

Sháníte peníze, ale bankovní společnost se k vám obrátila zády? Měly by vás zajímat rychlé úvěry bez nahlížení do registru!

Víte, proč jsou rychlé půjčky bez registru a poplatku tak populární? Mnoho lidí nemá ušetřeno vůbec nic a válčí jak se dá. Pokud jejich finanční plán naruší nečekané výdaje, nemají tušení, co