Finančník

Váš průvodce světem financí


RSS kanál


verze pro tisk

Ušetřete peníze díky sjednocení půjček

26. únor 2015 Ušetřete peníze díky sjednocení půjček

Jedním z finančních produktů, který u nás ještě v nedávné minulosti nebyl příliš známý, ale v posledních letech se dostává do popředí zájmu, jsou konsolidace půjček. Pod pojmem konsolidace se skrývá sloučení více půjček do jedné – tato služba je ideální zejména pro ty, kteří již mají hodně úvěrů u různých institucí a rádi by si snížili celkové měsíční splátky. Výhodou konsolidace je kromě nižší měsíční splátky i zjednodušení splácení a někdy také možnost ušetřit celkového ušetření. Konsolidace půjček u nás nabízejí nejen velké banky, ale i různé nebankovní společnosti. Jak si vybrat toho správného poskytovatele konsolidace, abychom ušetřili co nejvíce peněz?

Nebankovní konsolidace půjček

Nebankovní konsolidace úvěr dnes nabízí hned několik společností – jedná se např. o Cetelem, Home Credit, Acema Credit nebo FineMoney. Každá z těchto společností má ale trochu jiné podmínky. Nejjednodušším způsobem, jak si jednotlivé nabídky porovnat a zjistit tak, která konsolidace Vám ušetří nejvíce peněz, je využití specializovaného webu, zaměřeného na srovnání konsolidací. Takovýmito stránkami jsou CoolPůjčky.cz, na nichž naleznete nezávislé recenze na poskytovatele konsolidací a jejich přehledné srovnání podle různých kritérií. Vedle nebankovních společností se ale CoolPůjčky.cz zaměřují i na ty bankovní a poskytují tak komplexní soubor informací pro každého, kdo si chce svoje půjčky výhodně sloučit do jedné.

Konsolidace Půjček Air Bank

Z bankovních institucí v poslední době stoupá obliba Air Bank. Tato banka působí velmi sympatickým dojmem, kterému napomáhá i její velmi povedená prezentace a kvalitní levné služby. Mezi ně nepochybně patří i jejich konsolidace půjček. K Air Bank si snadno a rychle můžete nechat převést Vaše závazky a to až do celkové výše 600 000 Kč. Předností této nabídky jsou mimo jiné nízké úroky, nulové poplatky nebo významná úspora peněz. Pokud byste se o sloučení půjček u Air Bank chtěli dozvědět více, přečtěte si recenzi, která se nachází na finančním portálu Půjčko.cz.

CoolPůjčky.cz

O portálu CoolPůjčky.cz jsme se v tomto článku zmiňovali už výše. Výhodou těchto stránek je jejich velká komplexnost – kromě recenzí na konsolidace zde najdete i více než 60 nezávislých recenzí na různé bankovní i nebankovní půjčky, s tím, že rovnou si můžete podat i žádost. Díky přehlednému srovnání všech nabídek si můžete udělat přesný obrázek o tom, jak moc je která půjčka výhodná a internetové stránky CoolPůjčky.cz Vám tak mohou ušetřit spoustu peněz. Součástí webu jsou i profily jednotlivých firem, včetně základních kontaktních údajů.

Komerční sdělení

  • sza-
Linkuj.cz!

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Porovnání půjček vám ušetří čas i peníze

Porovnání půjček vám ušetří čas i peníze

Když chybí v rodinném rozpočtu finanční prostředky, není možné nijak otálet a člověk se musí postarat o to, aby byl deficit zažehnán. Peníze se logicky i dnes shánějí dost složitě, jelikož ne každá finanční instituce vám bude chtít skutečně poctivě půjčit a nabídnout tolik potřebnou pomocnou ruku. I…

Srovnejte si ceny povinného ručení a ušetřete

Srovnejte si ceny povinného ručení a ušetřete

Povinné ručení patří mezi ne příliš oblíbené finanční produkty. Mnozí z nás brojí již pouze proti slovu povinné. Placení tohoto pojištění je jakousi nutností pro každého vlastníka jakéhokoli motorového vozidla, jež provozuje na komunikacích v České republice. Najdou se samozřejmě i osoby, které povi…


Češi více využívají díky krizi životní pojištění!

Češi více využívají díky krizi životní pojištění!

Světové ekonomická a hospodářská krize ještě stále není u konce a obyvatelé České republiky stejně jako i občané střední Evropy, nechtějí ponechat nic náhodě, což značí jejich zvýšený zájem o životní pojištění! Z drtivé většiny jde o pojistky menšího charakteru, jelikož určitě nechtějí jít do žádnéh…

Díky profesionálním správcům můžete za krátkodobý pronájem vydělat i o polovinu více

Díky profesionálním správcům můžete za krátkodobý pronájem vydělat i o polovinu více

Krátkodobý pronájem má svá specifika. Pro některé majitele bytů je nabízení své nemovitosti přes Airbnb vyloženě zábava – platformu považují za skvělý prostředek k pravidelnému přivýdělku a zároveň možnost, jak se setkat se zajímavými lidmi.