Finančník

Váš průvodce světem financí


RSS kanál


verze pro tisk

Zodpovědné půjčky Provident

1. prosinec 2011 Zodpovědné půjčky Provident

Jestliže potřebujete finanční prostředky a hledáte společnost, která je schopna půjčit a její podmínky jsou skvělé, pak je určitě k dispozici společnost Provident, která umí zaručit zodpovědnost svého chování vůči klientům v každém případě. Skutečnost je taková, že transparentnost půjček u této společnosti je příkladová a hovořit je možné o tom, že si člověk přímo může spočítat, jak na tom z hlediska dané půjčky vlastně bude a jaké budou jeho splátky a dalších několik záležitostí.

Provident hraje fér!

Skutečnost, že Provident hraje fér hru, je podložena hned několika fakty, z nichž jako první bychom mohli jmenovat zejména to, že organizace Člověk v tísni prohlásila tuto společnost jako nejméně rizikovou společnost z nebankovního sektoru, která poskytuje tento druh půjček. Jasné podmínky půjček u Providentu také jasně hovoří o tom, že se jedná o půjčky bezpečné a kvalitní. Vše je čitelné a velmi srozumitelné každému člověku. Provident se také mimo jiné zavázal k dodržování Kodexu zákazníka, který obsahuje základní práva a povinnosti samotného zákazníka.

Provident respektuje možnosti klientů

Základem pro jednání s klienty je bezesporu přímočarost. Provident má s půjčováním finančních prostředků velké zkušenosti, jelikož tato společnost je řazena mezi 200 největších společností, které fungují na burze v Londýně. Provident je členem hned několika významných organizací, mezi které patří Britská obchodní komora či Česká leasingová asociace. Jinak také pracuje na některých projektech, kterým vévodí Finanční kompas anebo Abeceda rodinných financí.

Zapomenout nelze na odpovědnost

Podobně jako Komerční banka a některé další ústavy, musí dbát i Provident na odpovědnost. Ta rozhodně musí být opravdu velká. Provident podléhá kontrole britského kontrolního úřadu FSA. O odpovědnosti také mluví fakt, že Provident zaměstnává hned 3 000 obchodních zástupců, kteří se starají o klienty této společnosti.

Doporučujeme:

Půjčky Provident jsou spolehlivé, bez ručitele a s přehlednou smlouvou bez skrytých poplatků a sankcí. Předem víte, kolik, zaplatíte!

Linkuj.cz!

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

petr hovorka

pátek, 17. květen 2013
15:35

840824/2821 tefon 728659838


posted by: petr hovorka [Odpovědět]

Čtěte také...

Rychlé půjčky od Providentu: Bezhotovostní půjčky Provident

Rychlé půjčky od Providentu: Bezhotovostní půjčky Provident

Každý, kdo si někdy půjčoval peníze, zná pravděpodobně společnost Provident. Její reklamy běží na každém televizním kanále. Prezentuje se jako nebankovní společnost poskytující rychlé a jasné úvěry pro každého z nás. Jaké jsou výhody půjčky Provident a jak tedy peníze získat?

Porovnáváme půjčky Provident a bankovní půjčky

Porovnáváme půjčky Provident a bankovní půjčky

Půjčit si čas od času potřebuje prakticky každý člověk. Samotný úvěr většinou není problematický za určitých podmínek. Jsou to právě tyto podmínky, které zpravidla rozhodují o tom, jestli člověk využije bankovní anebo nebankovní půjčky. Oba dva typy půjček mají svá pro i proti. Stačí se pouze podíva…


Otázky okolo půjčky Provident

Otázky okolo půjčky Provident

Nebankovní společnosti jsou v současné době z hlediska nabízených produktů hodně v kurzu a určitě je možné volit půjčky hned u několika z nich. Mezi nejznámější nebankovní společnosti patří určitě Provident. Tato společnost je již poměrně tradičním hráčem na českém finančním trhu a je nutné říct, že…

Jak získat půjčky Provident?

Jak získat půjčky Provident?

Společnost Provident je jednou z nejznámějších nebankovních společností, která nabízí široké spektrum zajímavých půjček, díky nimž lze získat hotovost poměrně rychle a bez komplikací. Vybírat si lze hned z několika finančních produktů, jež jsou šity klientům přímo na míru. Provident Financial je spo…