Finančník

Váš průvodce světem financí


RSS kanál


verze pro tisk

Zuno půjčka: I bez poplatků a s nízkými úroky to jde

15. září 2013 Zuno půjčka: I bez poplatků a s nízkými úroky to jde

Marně hledáte půjčku, u níž byste nemuseli platit žádné poplatky a měli nízký úrok? Je pravdou, že takováto kombinace se příliš často nevidí, výjimku však lze přeci jen nalézt. Je jí Zuno půjčka.

Úrok 6,9%? Níže už to nejde

Ano, Zuno půjčka je půjčkou, která nabízí výhodné podmínky. Podmínkou je, že u Zuno musíte mít veden účet. Odměnou vám bude půjčka s úrokem pouhých 6,9% ročně, což je velmi nízký úrok v porovnání s mnoha jinými druhy úvěrů. Navíc zde máte garantováno, že úroková sazba zůstane po celou dobu splácení stejná.

Konec poplatkům za vedení půjčky

Kromě nízkého úroku Zuno půjčka láká i na to, že se k ní nevážou žádné další poplatky navíc. Ani korunu vás tak nebude stát samotné sjednání a zřízení půjčky, poplatky dokonce nebudete platit ani za vedení půjčky. Je přitom dobře známo, že české pobočky bank rády účtují vysoké poplatky právě za vedení, sumy se mohou pohybovat klidně kolem 100 Kč měsíčně. Takovéto půjčky se pak řádně prodraží.

Peníze na cokoliv

U Zuno půjčky můžete zažádat až o 500 tisíc Kč, přičemž není třeba vysvětlovat, nač peníze použijete. To záleží čistě na vašem rozhodnutí, plánech a aktuálních potřebách.

Za peníze z půjčky si tak například můžete vybavit svoji domácnost novými spotřebiči a nábytkem, vyrazit na dovolenou, nebo zaplatit různé neočekávané výdaje, které vás zatěžují a trápí.

Další možnosti půjčky

Pokud vám z nějakého důvodu nevyhovuje Zuno půjčka a chcete oslovit spíše nebankovní instituce, pak vsaďte na prověřené firmy, které mají dostatečné zázemí.

Příkladem je půjčka Provident. Ta sice zdaleka není tak výhodná jako Zuno půjčka, nicméně může vás oslovit zejména tím, že je velmi snadno dostupná.

Procento úspěšných žádostí, které lze mimochodem podat online prostřednictvím formuláře, je oproti bankovním půjčkám daleko vyšší. Půjčka Provident je tak dostupná i pro lidi, kteří se žádostí o půjčení peněz neuspějí v bance, ať už z jakýchkoliv důvodů.

Komerční sdělení

-kre-

Linkuj.cz!

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Online Půjčka.tv: Bez skrytých poplatků peníze za pár minut

Online Půjčka.tv: Bez skrytých poplatků peníze za pár minut

Mikropůjčky se v poslední době staly velmi oblíbeným typem úvěrů. Lidé už se nechtějí zadlužovat na příliš dlouhou dobu a raději své finanční potíže řeší tak, že si najdou produkt, který jim umožní získat peníze s krátkou dobou splatnosti.

Na co si dát pozor nejen u půjčky bez registru a poplatků…

Na co si dát pozor nejen u půjčky bez registru a poplatků…

Různé úvěry lákají lidi prakticky neustále a výběr mezi nimi je poměrně hodně složitý. Podívejme se na půjčky z pohledu jejich definice a také z hlediska různých detailů, které se samotných úvěrů týkají. Zejména půjčky bez registru a rychlé půjčky jsou z pohledu dluhových pastí poměrně exponovanými …


SMS půjčka: 5000 bez nahlížení do registrů

SMS půjčka:  5000 bez nahlížení do registrů

Při akutním nedostatku volných finančních prostředků je potřeba si co nejrychleji domluvit půjčku. Na půjčky dnes můžete narazit takřka na každém kroku, je však potřeba volit takové, které jsou ověřené a u nichž nehrozí, že byste nakonec platili výrazně vyšší poplatky a úroky, než je vám při sjednán…

Rychlá půjčka může pomoct komukoli

Rychlá půjčka může pomoct komukoli

Peníze na účtu mohou u mnohých lidí přibývat prostřednictvím nějaké rychlé půjčky. Mnozí lidé si tento fakt bohužel často neuvědomují a propadají zbytečné skepsi. Pochybět mohou peníze prakticky každému a často se stává, že člověk potřebuje půjčit jen menší finanční obnos, ale i tak má problém. Ideá…